مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
راهکاری ساده و سریع برای خرید بلیط اتوبوس! - آکا

آکاایران: امکان خرید بلیت اتوبوس بدون نیاز به ثبت نام، در سامانه برای شما فراهم شده است. با وارد کردن مبداء و مقصد سفرتان در سامانه، بهترین، معتبرترین و ارزان قیمت ترین بلیط های اتوبوس را مشاهده خواهید کرد.

راهکاری ساده و سریع برای خرید بلیط اتوبوس!

خرید بلیط اتوبوس بعضی وقت ها واقعا به دردسری جدی تبدیل می شود. به ندرت کسی فرصت می کند از کار و زندگی اش بزند تا چند روز قبل از سفرش سراغ یکی از دفترهای مسافرتی را بگیرد و تازه نه اطلاعات درستی در مورد انواع سرویس ها داشته باشد و نه تصوری از صندلی که قرار است آن را رزرو کند. بعضی ها هم ترجیح می دهند برای خرید بلیط اتوبوس مستقیما از خود ترمینال و چند ساعت قبل از حرکت اقدام کنند. خوب این هم روشی است، اما وقتی سراغش می روید باید خطر معطل شدن در ترمینال، نبودن جای خالی و سرویس مناسب را هم به جان بخرید. فقط تصور کنید خسته از یک روز کاری و با کلی وسائل خودتان را به ترمینال رسانده اید و می بینید که حتی یک صندلی خالی هم در اتوبوس ها پیدا نمی شود، یا از همه بدتر اوضاع اتوبوس آن قدر خراب است که یا باید بی خیال سفر شوید و یا تا خود صبح از بی خوابی و کمردرد آرام و قرار نداشته باشید!

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس راه کار خوبی برای صرفه جوئی در زمان و هزینه و بالا بردن کیفیت سفر است. اما همیشه هم خرید اینترنتی آسان نیست. اکثر سایت هایی که کارشان فروش بلیط اتوبوس می باشد محیطشان آن قدر سردرگم کننده و دشوار است که آخر سر عطای تمام مزایای احتمالی را به لقایشان می بخشید و سراغ همان روش های سنتی می روید و مشکلات بعدی... 

سفر ۷۲۴ سامانه بسیار خوبی است که امکان خرید اینترنتی بلیط اتوبوس را به ساده ترین و سریع ترین شکل ممکن فراهم کرده است. چه با گوشی باشید و چه با کامپیوتر، محیط گرافیکی ساده اما کارآمد سایت، نظرتان را جلب می کند. منوهای جستجو و گزینه های مربوط به خرید دقیقا در جای خودشان قرار گرفته اند و خیلی راحت می توانید آن ها را پیدا کنید. اینکه در سفر ۷۲۴ خبری از شلوغی و آشفتگی سایت های مشابه نیست، واقعا کمک می کند تا در همان یکی دو ثانیه ی اول بتوانید جذب محیط سایت شوید و جستجوی مسیرها را شروع کنید. تقریبا هر ترمینال و شهری که در ایران به ذهن تان برسد مانند ترمینال غرب، ترمینال آزادی، ترمینال مشهد و ... در لیست خدمات سفر ۷۲۴ قرار دارد و برای ما بسیار جالب بود که متوجه شدیم این سامانه به مسیرهای خارج از کشور هم سرویس ارائه می کند و شهرهای پرطرفداری مثل استانبول، وان، ایغدیر، باکو، ترابزون، آنکارا، اربیل، سلیمانیه، تفلیس، ارزروم و... هم در لیست شهرهایی قرار دارند که می توانید برای آن ها بلیط اتوبوس بخرید. 

,خرید بلیط اتوبوس،بلیط اتوبوس،بلیط،سفر 724،سفر,[categoriy] راهکاری ساده و سریع برای خرید بلیط اتوبوس

راهکاری ساده و سریع برای خرید بلیط اتوبوس! - آکاخرید بلیط اتوبوس،بلیط اتوبوس،بلیط،سفر 724،سفر

آکاایران: راهکاری ساده و سریع برای خرید بلیط اتوبوس!

مزیت سایت فقط گرافیک خوب و سرویس های متنوع نیست. این قابلیت در سفر ۷۲۴ وجود دارد که به سرعت از وضعیت پر یا خالی بودن صندلی های یک سرویس مطلع شوید و در چهار مرحله ی خیلی کوتاه و خلاصه خریدتان را قطعی کنید. وقتی برای اولین بار این منوهای کم حجم و جمع وجور را می بینید، از خلاصه بودن شان و کوتاه بودن زمان خرید تعجب می کنید. حتی ممکن است فکر کنید که چیزی از قلم افتاده؛ اما فیلدها و منوها با چنان دقتی طراحی شده اند که به ندرت ممکن است اشتباه بکنید و یا در طول فرآیند خرید به مشکلی برخورد کنید. از همه مهم تر امکان استرداد بلیط اتوبوس خریداری شده به صورت واریز وجه به حساب بانکی شما است یعنی وقتی قصد کنسل کردن بلیط خود را دارید به صورت آنی مبلغ بلیط به حساب بانکی شما واریز می گردد. در اکثر سایت های مشابه وجه استرداد شده به صورت اعتبار به حساب کاربری خریدار منظور گشته و می بایستی برای رسیدن به مبلغ پرداخت شده از سایت دوباره بلیط خرید!

,خرید بلیط اتوبوس،بلیط اتوبوس،بلیط،سفر 724،سفر,[categoriy] راهکاری ساده و سریع برای خرید بلیط اتوبوس

تماس مستقیم
 02153826   
 02196863634


  ,خرید بلیط اتوبوس،بلیط اتوبوس،بلیط،سفر 724،سفر,[categoriy] راهکاری ساده و سریع برای خرید بلیط اتوبوس   www.safar724.com   ,خرید بلیط اتوبوس،بلیط اتوبوس،بلیط،سفر 724،سفر,[categoriy] راهکاری ساده و سریع برای خرید بلیط اتوبوس      telegram.me/safar724پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «راهکاری ساده و سریع برای خرید بلیط اتوبوس! - آکا»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..