مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
ترمینال فرودگاه ایلام شهریورماه به بهره برداری می رسد

مدیر فرودگاه ایلام از برنامه ریزی برای بهره برداری ترمینال جدید این فرودگاه تا پایان شهریور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز ایلام؛ محمد جواد یگانه گفت : یکی از برنامه‌های اصلی فرودگاه در سال جاری بهره ترمینال فرودگاه ایلام شهریورماه به بهره برداری می رسدبرداری از ترمینال جدید به مساحت ۶۰۰۰ مترمربع با اعتبار بالغ بر ۴۴۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی تا پایان شهریور است.

وی افزود: طرح ساخت موتورخانه مرکزی شامل ساختمان مرکزی به مساحت ۲۷۰ مترمربع و ۳۰۰ متر کانال آدم رو با تجهیزات کامل با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال در حال اجراست که پیش بینی می‌شود تا پایان سال به بهره‌برداری برسد.

وی تاکید کرد: پروژه محوطه سازی فرودگاه به متراژ ۲۵۰۰ مترمربع در محدوده مجاورت ترمینال جدید و قدیم با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال مراحل برگزاری مناقصه را سپری می‌کند و طبق پیش بینی به عمل آمده تا پایان سال ۱۴۰۰ به بهره‌برداری خواهد رسید.

یگانه همچنین گفت: تجهیز ترمینال جدید با امکانات روز ازجمله برج‌های خنک کننده، نصب تسمه نقاله، کانتر پرواز، صندلی ترمینالی، چرخ دستی و ... در حال تامین اعتبار است و تا پایان شهریور به پایان می‌رسد.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «ترمینال فرودگاه ایلام شهریورماه به بهره برداری می رسد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..