مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز




نماینده قاضی‌زاده: بیش‌از ۲۰ شکایت تحویل داده‌ایم

به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، مصطفی طالب پور در جمع خبرنگاران گفت: متاسفانه از ابتدای ثبت نام آقای قاضی زاده هاشمی و احراز صلاحیت ایشان توییت‌های جعلی در خصوص انصراف وی از کاندیداتوری پخش شد که چندین مرحله تکذیبیه از سوی ستاد و شخص ایشان داده شد، اما فایده‌ای نداشت. در ادامه مسیر نیز توییت‌هایی از اکانت‌های جعلی که به نام او و رییس ستادش ساخته شده بود، در فضای مجازی منتشر شد و اخباری این چنین را مخابره کردند و برخی رسانه‌ها هم مصاحبه‌های جعلی منتشر کردند که با پیگیری‌ها از خروجی رسانه‌ها حذف شد.

وی ادامه داد: یکی از شوک‌های دیگر این بود که خبرگزاری صدا و سیما در آخرین روز تبلیغات و همزمان با گفت وگوی ویژه خبری، خبر انصراف او را پخش کرد و سایر خبرگزاری‌ها آن را نشر دادند و امروز هم در روز رای گیری طی دو مرحله صبح و بعد از ظهر پیام جعلی در خصوص انصراف قاضی زاده به نفع کاندیدی دیگر مطرح شد.

طالب پور تصریح کرد: از صبح روز رای گیری شاهدیم در برخی شعب اخذ رای در یک مورد در کرمانشاه و سه مورد در لرستان شهرستان خرم آباد بر روی نام قاضی زاده خط و ماژیک کشیده بودند و اعلام کردند که او انصراف داده است. در تایلند هم کد قاضی زاده را اشتباه نوشته بودند. در برخی شعب شهرستان‌ها و روستا‌ها در غرب کشور نام او را به اشتباه هاشمی یا صرفا امیر حسین قاضی نوشته بودند که می‌تواند منجر به ابطال آرا وی شود.

وی ادامه داد: در سایر استان‌ها نیز در برخی شعبات عوامل اجرایی اعلام کرده اند قاضی زاده انصراف داده و بهتر است به او رأی ندهید که بالغ بر بیست گزارش شکایت در این رابطه تنظیم کرده و به رابط ستاد انتخابات کشور تحویل دادیم.

نماینده قاضی زاده در پایان بیان کرد: تخلفات کرمانشاه و لرستان پیگیری شده، در کرمانشاه تابلوی مربوطه اصلاح شد، ولی در لرستان هیچ نتیجه‌ای به ما اعلام نشد و گفتند پیگیری می‌کنند که نتیجه نداشت.




پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «نماینده قاضی‌زاده: بیش‌از ۲۰ شکایت تحویل داده‌ایم»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..