مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
نماینده حامی رئیسی: نامزد پیشتاز بالای ۷۰ درصد آراء را به خود اختصاص داده

نماینده تهران در مجلس یازدهم و عضو شورای عالی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا می‌گوید که نامزد پیشتاز در انتخابات ریاست جمهوری در استان‌ها بالای ۷۰ درصد آراء را به خود اختصاص داده است.

آفتاب‌‌نیوز :

رضا تقی‌پور انواری ضمن حضور در شعبه حسینیه ارشاد اظهار کرد: مشاهدات و گزارش‌هایی که در هیئت نطارت بر انتخابات به ما رسیده، حاکی از حضور حداکثری مردم است. مردم از همان ساعت‌های اول پای صندوق‌های رای حاصر شدند و حماسه‌ی حضور را رقم‌ زدند. البته تایید حضور حداکثری زمانی مشخص می‌شود که آمار رسمی وزارت کشور مشخص شود.

این عضو شورای عالی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا اظهار کرد: ما در هر شعبه‌ی اخذ رای حداقل یک ناظر و در شعبات شلوغ حداقل دو ناظر برای نظارت بر انتخابات شورای شهر و روستاها مستقر کرده‌ایم. همچنین سامانه‌ی مستقلی تشکیل داده‌ایم تا تخلفات انتخابات شوراهای شهر و روستا را بررسی کنیم.

وی در خصوص تخلفات در انتخابات شورای شهر و روستا گفت: تا حدود یک‌ساعت پیش که از حوزه‌ی نظارت خارج شوم، حدود ۴۰۰ گزارش تخلف ثبت شده بود که این موارد را جمع کرده‌ایم و منتظر ارزیابی کارشناسی درباره‌ی آن‌ها هستیم.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم در مورد احتمال کشیده شدن انتخابات ریاست جمهوری به دوره دوم، مدعی شد: بعید است انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ به دور دوم کشیده شود. آنچه باید به آن استناد کرد، گزارش‌های وزارت کشور است اما آمارهای غیررسمی در استان‌ها حاکی از آن است که آراء نامزد پیشتاز در بالای ۷۰ درصد بوده است. در مورد آمار غیررسمی تهران هیچ آماری ندارم.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «نماینده حامی رئیسی: نامزد پیشتاز بالای ۷۰ درصد آراء را به خود اختصاص داده»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..