مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
آمار بستری بیماران کرونایی در جنوب غرب خوزستان رو به افزایش است

شکراله سلمان زاده در گفتگو با خبرنگار خبرآنلاین در آبادان اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته از ۲۶۳ نمونه گرفته شده، ۱۲۱ مورد جدید از ابتلای افراد به کووید ۱۹ داشتیم که از این تعداد ۵۵ نفرشان آبادانی، ۴۱ نفرشان خرمشهری و ۲۵ نفرشان شادگانی هستند.

وی افزود: از این ۱۲۱ مورد مثبت جدید، ۱۰۳ نفر به صورت سرپایی (آبادان ۴۳ نفر، خرمشهر ۳۷ نفر و شادگان ۲۳ نفر) هستند.

وی تصریح کرد: طی روز گذشته نیز ۴۱ نفر بستری و ۲۸ نفر پس از بهبودی از بیمارستان ترخیص شدند.

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان با اشاره به فوت یک آبادانی و یک خرمشهری دیگر در اثر ابتلا به بیماری کووید ۱۹، طی شبانه روز گذشته، یادآور شد: در حال حاضر۲۰۹ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستانهای جنوب غرب خوزستان بستری هستند.

سلمان زاده، گفت: از ابتدای آغاز اپیدمی کروناویروس در کشور تاکنون ۱۹۲ هزار و ۹۶۰ نفر به مراکز درمانی و بیمارستانهای منطقه ی جنوب غرب خوزستان (شهرهای آبادان، خرمشهر و شادگان) مراجعه کردند که از این تعداد ۱۲ هزار و ۱۶۶ نفرشان بستری و ۹ هزار و۷۶۶ نفر نیز پس از دریافت خدمات و بهبودی از بیمارستانها مرخص شدند.

وی افزود: از این تعداد مراجعات به مراکز نمونه گیری تا به امروز ۳۳ هزار و۶۴۰ مورد از ابتلای افراد به کووید ۱۹ شناسایی شدند که از این تعداد ۱۵ هزار و ۷۳۷ نفرشان آبادانی، ۱۰ هزار و ۴۵۸ نفرشان خرمشهری و ۷ هزار و ۴۴۵ نفرشان هم از شادگان گزارش شدند.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «آمار بستری بیماران کرونایی در جنوب غرب خوزستان رو به افزایش است»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..