مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
راه اندازی نخستین مرکز توسعه بازار و فروش با رویکردی جدید در تهران

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، سید مالک حسینی مدیرعامل سازمان رفاه خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهردار تهران با اشاره به الزامات اسناد بالادستی و حمایت از مشاغل خانگی، گفت: به منظور حمایت از پایداری کسب وکارها و تسهیل و توسعه بازار فروش کسب وکارهای خرد و کوچک و خانگی، مراکزی را با عنوان فروشگاه‌های دست آفرین در سنوات گذشته راه اندازی کرده‌ایم.

حسینی افزود: پس از تحلیل و بررسی عملکرد این مراکز و نوع تقاضای صاحبان کسب و کارها، برای اولین بار مدلی نوین با عنوان مراکز تسهیل و توسعه بازار و فروش محصولات و خدمات "فروشگاه دست آفرین "  به عنوان یک الگو و راهکار خلاقانه برای کمک به توسعه بازار، برندسازی، بازاریابی و فروش تولیدات صاحبان کسب‌وکار خانگی و محلی طراحی شده است.

وی، بقاء و ادامه حیات یک کسب وکار را همواره در گرو بازاریابی مناسب و فروش هر چه بیشتر و استقبال گسترده تر مشتریان دانست و افزود: این امر نقش حیاتی و مهمی ‌را در پایداری و حتی توسعه کسب وکارها به ویژه کسب و کارهای خانگی ایفا می‌‌کند. به طوری که چه بسیار کسب وکارهایی که به علت نداشتن این مهم، علی‌رغم سابقه طولانی در حوزه تولید، به شکست و خروج از بازار مجبور شده‌اند و چه بسیار کسب وکارهایی که با شناخت کافی از نیازهای مشتریان، در مدت بسیار کمی توانسته اند سهمی از بازار کسب کنند.

حسینی مهمترین هدف راه اندازی چنین مراکزی را کمک به توسعه بازار، بازاریابی و فروش محصولات و خدمات تولیدی کسب‌وکارهای کوچک، محلی، خانگی و خانوادگی، کارآفرینان و شرکت‌های تعاونی با اولویت تولیدات افراد در معرض آسیب و آسیب دیده، تولیدات افراد کم برخوردار جامعه و کسب وکارهای آسیب دیده از کرونا به منظور تقویت و توسعه کسب وکارهای خرد کوچک و در نتیجه حمایت از تولید کالای ایرانی عنوان کرد.

وی تصریح کرد: ارائه خدمات آموزش و مشاوره تخصصی به صاحبان مشاغل و کسب وکارهای خرد و کوچک محلی و مشاغل خانگی به منظور توسعه فعالیت ایشان از دیگر اقدامات صورت گرفته در فروشگاه های دست آفرین خواهد بود.

مدیرعامل سازمان رفاه خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهردار تهران به خدمات مراکز تسهیل و توسعه بازار و فروش اشاره و خاطرنشان کرد: عرضه محصولات و خدمات تولید کنندگان در قالب و شکلی همسان، ارائه خدمات مشاوره و برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه تولید کنندگان و برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی از خدمات این فروشگاه خواهد بود، که این اقدام حائز اهمیت خود تجلی بخش شعار سال مبنی بر پشتیبانی از تولید داخلی است.

انتهای پیام/
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «راه اندازی نخستین مرکز توسعه بازار و فروش با رویکردی جدید در تهران»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..