مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
عمل ماموپلاستی کاهنده، مناسب چه سنی است؟

سوال : برای ماموپلاستی کاهشی چه سنی مناسب است؟

پاسخ : برای تعیین بهترین زمان برای عمل ماموپلاستی کاهشی باید بیماران را به دو دسته تقسیم کنیم. افرادی که بیمارند یعنی ماموپلاستی درمانی است، بزرگی بافت پستان در این افراد به حدی است که باعث ایجاد عوارض میشود مثل دردهای گردنی، آرتروز گردن، سردردهای میگرنی و ... . این موارد در هر سنی البته بعد از بلوغ که رشد بافت پستان کامل شده باشد اجازه جراحی دارند.
دسته دیگر افرادی هستند که تنها به دلیل مسائل زیبایی مراجعه میکنند که ما توصیه میکنیم این جراحی را بعد از بارداری و شیردهی انجام دهند. 4 تا 6 ماه بعد از شیردهی میتوانند جراحی را انجام دهند.

برای آگاهی بیشتر از سن مناسب برای انجام ماموپلاستی به سراغ کلینیک زیبایی بیتا رفتیم. از شما دعوت میکنیم ویدئو زیر را تماشا کنید. برای مراجعه به کلینیک زیبایی بیتا یا دریافت نوبت از کلینیک زیبایی بیتا کلیک کنید.

عمل ماموپلاستی کاهنده، مناسب چه سنی است؟

ماموپلاستی یا جراحی کوچک کردن سینه، به عنوان جراحی زیبایی سینه محسوب می گردد. در جراحی ماموپلاستی، چربی های اضافی، پوست و همچنین بافت اضافی سینه به منظور کاهش سایز سینه و برقراری تناسب در اندازه و فرم ظاهری سینه ها برداشته می شود.

چه افرادی می توانند عمل ماموپلاستی را انجام دهند؟ افرادی که به دلیل افزایش وزن یا حاملگی سایز سینه شان بزرگ شده است. افرادی که به دلیل بزرگی سینه هایشان دچار عدم تناسب اندام شده اند. افرادی که در اثر بزرگی و و سنگینی سینه هایشان با عوارضی از قبیل درد در ناحیه گردن و شانه و همچنین ضعف در ناحیه کمر هستند. بانوانی که به دلیل سایز بپزرگ سینه از فعالیت های بدنی و ورزشی باز مانده اند. خانم هایی که دچار عدم تقارن در سینه هایشان می باشند. مکانیزم عمل ماموپلاستی

این عمل تحت بیهوشی عمومی صورت می پذیرد. بعد از بیهوشی، محل برش توسط جراح متخصص مشخص می گردد که عموما برش ها در سه ناحیه ایجاد می شوند البته این برش ها به گونه ای انجام می گیرند که ارتباط خونی سینه قطع نشود. این برش ها عبارتند از :

برش در ناحیه دور هاله سینه برش از دور سینه و عمود تا بخش چین زیر سینه برش روی چین پستان و به ندرت در موارد خیلی خیلی نادر به صورت افقی

عمل ماموپلاستی کاهنده

در مرحله بعدی چربی های اضافی و همچنین پوست اضافی سینه برداشته می شود که در این مرحله به دلیل انجام تغییرات به وجود آمده موقعیت نوک سینه تغییر خواهد کرد.

درمرحله آخر ، جراح متخصص اقدام به بخیه زدن برش های ایجاد شده و نهایتا پانسمان نمودن محل جراحی می نماید.

در چه سنی می توان عمل ماموپلاستی را انجام داد؟

به طور کلی ، در هر سنی می توان اقدام به عمل ماموپلاستی نمود، اما توصیه اکید پزشکان متخصص بر این است که پس از پایان یافتن رشد سینه ها و بعد از بارداری و شیردهی به این جراحی اقدام نمایید.

نتایج عمل ماموپلاستی

نتیجه جراحی کوچک کردن سینه بلافاصله بعد از عمل مشهود خواهد بود.

درد به وجود آمده پس از جراحی ماموپلاستی به میزان بافت برداشته شده از سینه بستگی دارد ، اما به طور کلی باید به این نکته اشاره نمود که درد ایجاد شده شدید نخواهد بود.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «عمل ماموپلاستی کاهنده، مناسب چه سنی است؟»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..