مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
آمار فوتی‌های کرونا امروز ۱۴۰۰/۰۳/۲۵

به گزارش وزارت بهداشت، آمار فوتی‌های کرونا امروز ۲۵ خردادماه در ایران ۱۳۴ نفر ثبت شد. آمار فوتی‌های کرونا امروز ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ فرادید| بر اساس آمار، فوتی‌های کرونا امروز ۲۵ خرداد ماه ۱۳۴ نفر اعلام شد و به این ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری به ۸۲ هزار و ۳۵۱ نفر رسید.

از دیروز تا امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۱۰ هزار و ۲۱۶ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که هزار و ۲۶۰ نفر از آن‌ها بستری شدند.

به گزارش فرادید؛ مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به سه میلیون و ۴۹ هزار و ۶۴۸ نفر رسید که خوشبختانه تا کنون دو میلیون و ۶۸۳ هزار و ۲۱۰ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده اند.

سه هزار و ۳۹۴ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند. تا کنون ۲۱ میلیون و ۸۱۷ هزار و ۷۴۷ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است. در حال حاضر ۱۳ شهر کشور در وضعیت قرمز، ۲۰۸ شهر در وضعیت نارنجی، ۲۲۷ شهر در وضعیت زرد قرار دارند.

بنابر اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، تا کنون ۴ میلیون و ۳۶۲ هزار و ۹۶۱ نفر دُز اول واکسن کرونا و ۸۶۹ هزار و ۹۸۳ نفر نیز دُز دوم را تزریق کرده اند و مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به ۵ میلیون و ۲۰۵ هزار و ۶۵۲ دُز رسید.

آمار جهانی کرونا طبق آخرین آمار‌های جهانی ابتلاء به ویروس کرونا، طی ۲۴ ساعت گذشته با افزایش ۳۰۰ هزار و ۳۵۹ نفری تعداد مبتلایان به این ویروس تاکنون به ۱۷۷ میلیون و ۲۰ هزار و ۴۷۷ نفر رسیده است.

فوتی‌های ناشی از کرونا در جهان با رشد ۶ هزار و ۶۷۱ نفری در یک روز به تعداد ۳ میلیون و ۸۲۷ هزار و ۴۳۶ نفر رسیده است. آمار بهبود یافتگان نیز به ۱۶۱ میلیون و ۲۰۱ هزار و ۹۱۲ نفر رسیده است.


آمار ۱۰ کشور اول فوتی‌های ناشی از کرونا به شرح زیر است؛ اعداد داخل پرانتز تعداد فوتی‌های جدید هر کشور است.

۱. آمریکا ۶۱۵ هزار و ۲۳۱ نفر (۲۰۴ نفر)

۲. برزیل ۴۸۸ هزار و ۴۰۴ نفر (هزار و ۹۲۸ نفر)

۳. هند ۳۷۷ هزار و ۶۱ نفر (هزار و ۴۵۲ نفر)

۴. مکزیک ۲۳۰ هزار و ۱۴۸ نفر (۵۳ نفر)

۵. پرو ۱۸۸ هزار و ۹۲۱ نفر (۲۱۳ نفر)

۶. بریتانیا ۱۲۷ هزار و ۹۰۷ نفر (۳ نفر)

۷. ایتالیا ۱۲۷ هزار و ۳۸ نفر (۳۶ نفر)

۸. روسیه ۱۲۶ هزار و ۸۰۱ نفر (۳۷۱ نفر)

۹. فرانسه ۱۱۰ هزار و ۴۵۴ نفر (۶۳ نفر)

۱۰-. کلمبیا ۹۶ هزار و ۳۶۶ نفر (۵۸۸ نفر)
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «آمار فوتی‌های کرونا امروز ۱۴۰۰/۰۳/۲۵»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..