مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
بازداشت زن تهرانی با یک هزار میلیارد تومان ثروت باد آورده

به گزارش بولتن نیوز، سرهنگ "جلیل موقوفه ای"در این خصوص اظهار داشت: در پی ارجاع پرونده زن کلاهبردار به قرارگاه جلب پلیس پیشگیری تهران بزرگ مبنی بر بازداشت یک زن کلاهبردار و فروش خانه با جعل مدارک در منطقه یک و 22 شهرداری، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در بررسی های اولیه مشخص شد که متهمه ابتدا با جعل سند و در پوشش یک تعاونی مسکن خصوصی از 187 شهروند پول گرفته است، افزود: زن جوان پس از دریافت های میلیونی از خریداران خانه ناپدید شده و از سال 1395 متواری بوده است.

این مقام پلیسی ادامه داد: پس از گذشت مدتی پرونده مال باختگان با دستور مقام قضائی به قرارگاه جلب پلیس پیشگیری تهران ارجاع شد که در پی آن ماموران انتظامی با تحقیقات دقیق تر موفق به شناسایی کلاهبردار در مدت 48 ساعت شدند.

سرهنگ موقوفه ای گفت: پس از شناسایی متهمه ماموران پلیس در یک عملیات پیچیده و با اقدامات فنی وی را در غرب تهران بازداشت کردند.

وی تصریح کرد: در تحقیقات تکمیلی مشخص شد متهمه از 187شهروند به ارزش 10 هزار میلیارد ریال در تهران با جعل سند و به بهانه فروش خانه در پوشش یک تعاونی مسکن در منطقه یک و 22 کلاهبرداری کرده است.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ در پایان گفت: پرونده کلاهبرداری زن برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی ارسال شد.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «بازداشت زن تهرانی با یک هزار میلیارد تومان ثروت باد آورده»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..