مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
نباید عوارض خطرناک کرونا را به عوارض نزدن واکسن ترجیح داد

به گزارش بولتن نیوز، عاطفه عابدینی، دبیر کمیته علمی کشوری مقابله با کرونا اظهار کرد: بر اساس مطالعات مختلف در دنیا همه باید بر اساس اولویت‌های اعلام شده اقدام به تزریق واکسن کنند، زیرا تنها واکسیناسیون می‌تواند تمام افراد جامعه را در برابر ویروس کرونا ایمن کند.

او ادامه داد: واکسن‌هایی که برای مقابله با بیماری کرونا در زنجیره رسمی به مردم تزریق می‌شود، تقلبی نیست.

دبیر کمیته علمی کشوری کرونا بیان کرد: هر واکسنی با توجه به پلتفرم‌های آن واکسن، دارای عوارضی است، اما نباید عوارض خطرناک بیماری کرونا را به عوارض نزدن واکسن ترجیح داد.

درباره واکسیناسیون کودکان در زمان همه‌گیری کرونا تاکید کرد: تاخیر در تزریق واکسن‌ها به کودکان در این دوران، عواقب خطرناکی برای آن‌ها دارد و ممکن است منجر به بروز بیماری‌های دیگری شود.

عابدینی افزود: برخی از بیماری‌ها مانند سل علائم شان شبیه به بیماری کروناست و اگر مردم به این موضوع توجه نکنند باعث بروز و شیوع بیماری‌های دیگری مثل سرخک در کشور خواهند شد.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «نباید عوارض خطرناک کرونا را به عوارض نزدن واکسن ترجیح داد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..