مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
ادعای عجیب درباره نفوذ اصلاح طلبان در ستاد انتخاباتی کاندیداهای اصولگرا

محمدحسن قدیری ابیانه، فعال سیاسی اصولگرا و سفیر پیشین ایران در استرالیا و مکزیک‌، درباره انصراف نامزدهای اصولگرا به نفع یک نامزد گفت: سید ابراهیم رئیسی تا پایان راه در عرصه انتخابات می‌ماند و شایعه پراکنی مبنی بر اینکه قرار است به نفع دیگری کنار برود کار اتاق جنگ روانی اصلاح‌طلبان است. اما مهر علیزاده به نفع همتی کنار خواهد رفت، چون از ابتدا قرار بود نقش پوششی داشته باشد.

قدیری ابیانه ادامه داد: چهار نامزد دیگر باید از تمام ظرفیت رسانه‌ای استفاده کرده و به تکلیف شرعی خود عمل کنند. این نامزدها باید به حرف امام خمینی که فرمودند اگر احساس کردید کسی بهتر از شما می‌تواند این مسئولیت را بر عهده بگیرد شرعا و عقلا موظف هستند به نفع نامزد اصلح کنار بروند ایمان داشته باشند. هم اکنون بحث صالح مقبول یا اصلح نیست، بلکه بحث امروز اصلح مقبول و صالح است. قاعدتا اگر ملاک حرف امام است باید این افراد در زمان مناسب کنار بروند و حمایت خود را از سید ابراهیم رئیسی که اصلح مقبول است اعلام کنند.

این فعال اصولگرا خاطر نشان کرد: شایعاتی مطرح است که گویا قاضی زاده نمی‌خواهد انصراف دهد که امیدواریم این شایعات صحت نداشته باشد. نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد آیت الله رئیسی از سایر نامزدها خیلی جلوتر است. سایر نامزدهای اصولگرا نباید آرا را بشکنند بلکه باید همگی حول یک نامزد جمع شوند تا همه به ابراهیم رئیسی رای بدهند.

قدیری ابیانه توضیح داد: البته شایعاتی شنیده شده که گویا اصلاح طلبان در ستادهای برخی از نامزدهای اصولگرا نفوذ کرده اند و تلاش می‌کنند آن‌ها را ترغیب به عدم انصراف نمایند تا بلکه اتفاقی که سال ۹۲ افتاد بار دیگر تکرار شود. اصولگرایان باید مراقب باشند که بار دیگر ضربه نخورند، زیرا ملت ایران در این ۸ سال به اندازه کافی ضربه خورده است.

27215
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «ادعای عجیب درباره نفوذ اصلاح طلبان در ستاد انتخاباتی کاندیداهای اصولگرا»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..