مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
برگزاری انتخابات الکترونیکی شورای اسلامی شهر در اهواز

استان خوزستان آماده برگزاری باشکوه انتخابات در روز بیست و هشتم خرداد ماه است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خوزستان ، رئیس ستاد انتخابات خوزستان در گفتگو با خبر  ۲۳ شبکه خوزستان گفت : در نشستی با حضور استاندار و فرمانداران  شهرستان های استان  ، تمامی هماهنگی و تمهیدات لازم  برای برگزاری انتخابات باشکوه شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری در خوزستان فراهم شده است. برگزاری انتخابات تمام الکترونیک شورای اسلامی شهر در اهواز


رضا نجاتی  افزود : انتخابات شورای اسلامی شهر در اهواز به صورت تمام الکترونیک برگزار می شود و شیوه استفاده از آن آسان می باشد.

وی ادامه داد : تمامی مراحل رای گیری  در صفحه نمایش صندوق الکترونیکی هنگام رای دادن به نمایش درمی آید.


رئیس ستاد انتخابات خوزستان از آموزش کاربران و پخش  و انتشار کلیپ شیوه رای دادن الکترونیکی خبر داد و بیان کرد : اگر شهروندانی در هنگام رای دادن الکترونیکی دچار مشکل شوند ، توسط کاربران راهنمایی می گردند.

بیشتر بخوانید : انتخاب سرنوشت با تأسی از خون مقدس شهیدان+فیلم

ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بیست و هشتم خرداد ماه امسال برگزار می شود.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «برگزاری انتخابات الکترونیکی شورای اسلامی شهر در اهواز»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..