مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
انتخاب اصلح ، کشور را در مسیر پیشرفت قرار می دهد

فرمانده تیپ 36 سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان:

فرمانده تیپ 36 سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان با اشاره به لزوم حضور حداکثری در انتخابات پیش رو گفت : انتخاب اصلح کشور را در مسیر پیشرفت قرار می دهد .

سردار محمدرضا عباسی در گفت وگو با خبرنگار بسیج زنجان؛ با تبریک دهه کرامت به به بیانات اخیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) اشاره و ابراز داشت: یکی از مولفه‌های اساسی که می‌تواند باعث افزایش مشروعیت نظام در صحنه بین الملل شود حضور حداکثری مردم در صحنه انتخابات است و اگر این حضور آگاهانه و از روی بصیرت باشد منجر به تشکیل دولت جوان انقلابی خواهد شد.

انتخاب اصلح ، کشور را در مسیر پیشرفت قرار می دهد

وی خاطرنشان کرد: تبعیت از مقام عظمای ولایت و در نظر گرفتن شاخص‌های تبیین شده توسط معظم له می‌تواند مردم را به انتخاب درست رهنمون سازد.

فرمانده تیپ ۳۶ انصارالمهدی (عج) استان زنجان با اشاره به اینکه همه ما باید با عزم و اراده جدی در این انتخابات شرکت کنیم تاکید کرد: حضور حداکثری اقشار مختلف مردم در انتخابات تاییدی دوباره بر نظام جمهوری اسلامی است.

سردار عباسی با اشاره به اینکه حضور در انتخابات نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب می‌کند، افزود: انتخابات آبروی نظام است و حضور ما موجب تقویت نظام خواهد شد بنابراین همه ما وظیفه داریم در انتخابات شرکت کنیم.

این مقام مسئول با بیان اینکه در انتخابات دو موضوع بسیار مهم است، خاطرنشان کرد: حضور حداکثری و فراهم نمودن زمینه پیشرفت و توسعه کشور در همه زمینه‌ها از موضوعات حائز اهمیت میباشد.

فرمانده تیپ ۳۶ سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان در پایان ضمن دعوت از مردم انقلابی و ولایت مردم زنجان برای حضور در پای صندوق‌های رای یادآور شد: حضور در پای صندوق‌های رای و مشارکت حداکثری موجب یأس و ناامیدی دشمنان و بدخواهان نظام جمهوری اسلامی ایران می‌شود.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «انتخاب اصلح ، کشور را در مسیر پیشرفت قرار می دهد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..