مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
ناامید کردن مردم از نظام در دستور کار دشمن است

امام‌ جمعه ایلام با اشاره به اینکه ناامید کردن مردم از نظام در دستور کار دشمن است، گفت: مشارکت حداکثری پیامدهای مثبتی برای نظام جمهوری اسلامی به همراه دارد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از ایلام،حجت الاسلام الله نور کریمی تبار در نشست جمعی از نخبگان علمی دانشگاه‌ها با هدف ارائه راهکارهای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، با تاکید بر تشکیل اتاق اندیشه ورزی برای پیشرفت و توسعه استان، عنوان کرد: نظر تخصصی کارشناسان در موفقیت نهادها و رسیدن به مقاصد متعالی موثر بوده و فعال شدن فضای مطالبه گری در استان مورد انتظار است.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر فعال شدن فرهنگ مطالبه گری تاکید کرد: هرگاه در فضای دوستانه و صمیمی فضای نقد منصفانه فراهم نشود، باید فضای مطالبه گری صحیح از مسئولان را مهیا کرد.

امام جمعه ایلام در بخش دیگری از اظهارات خود به اهداف دشمن از دخالت در انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و افزود: دشمن در تلاش است تا با نا امید کردن مردم از نظام مقدس جمهوری اسلامی، زمینه عدم حضور مردم در انتخابات را فراهم سازد، چراکه دشمنان هیچگاه در فکر رصد توانمندی‌ها و خدمات نظام اسلامی نبوده و بی انگیزگی مردم به مشارکت در انتخابات را تنها راه موفقیت خود می‌دانند.

وی ادامه داد: دشمنان انقلاب اسلامی تمام قد برای تاثیرگذاری بر روی مردم حاضر شده‌اند، چراکه توانمندی‌های نظامی، رشد علمی کشور، ظرفیت‌های بالقوه خدادادی و عوامل انسانی تاثیرگذار و نخبه، تلاش آنان را بی تاثیر خواهد کرد و تنها تیر خلاص آنان نا امید کردن مردم از انتخابات است.

نماینده ولی فقیه در استان، با بیان اینکه مشارکت حداکثری پیامدهای مثبتی برای نظام جمهوری اسلامی به همراه دارد، بیان کرد: با یاری خداوند متعال از اوایل انقلاب تا کنون توانسته‌ایم نام مقدس ایران اسلامی را در دنیا طنین انداز کنیم و قطعاً در انتخابات پیش رو نیز با مدد الهی و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، شاهد شکست دوباره دشمنان خواهیم بود.

حجت الاسلام دکتر کریمی تبار در پایان اظهارات خود با اشاره به دلاورمردی های دوران دفاع مقدس و امدادهای الهی تصریح کرد: قطعاً خداوندی که امام راحل را از دل طاغوت، آمریکا و صدام نجات داد و در دوران دفاع مقدس نیز که جنگ تن با تانک بود، موفقیت‌های بزرگی را از آن کشور کرد و در شرایط کنونی کشور نیز به یاری این ملت و انقلاب خواهد آمد و دست بدخواهان را از کشور کوتاه خواهد کرد.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «ناامید کردن مردم از نظام در دستور کار دشمن است»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..