مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
پیش بینی خبرنگار مشهور عراقی درمورد نتیجه دیدار تیم ملی این کشور با ایران

در فاصله یک روز تا دیدار حساس ایران و عراق، به سراغ عمر قحطان یکی از مشهورترین خبرنگاران عراقی رفتیم.

به گزارش روزنو، کسی که در تلویزیون الکاس مشغول است و البته بازی تیم‌های ایرانی را نیز به دقت مشاهده می‌کند و شناخت خوبی نسبت به فوتبال ایران دارد. او نتیجه بازی را پیش بینی می‌کند و می‌گوید مسابقه محکم و جانانه‌ای را شاهد خواهیم بود:

*به نظرم نتیجه مساوی خواهد شد؛ یک بازی محکم و جانانه. ایران حمله خواهد کرد و عراق با بازی دفاعی وارد زمین می‌شود. من بازی‌های ایران را دیدم و عملکرد خوبی داشتند و فقط در نیمه اول بازی با بحرین عملکرد تیم ملی ایران قانع کننده نبود و به ذهنم رسید که بازی را ازدست می‌دهند، اما در نیمه دوم درخشیدند و با سردار آزمون و مهدی طارمی به پیروزی رسیدند.

*تقریبا همه چنین چیزی را از تیم ملی ایران انتظار داشتند؛ چون ایران این محترم و قوی است و تاریخ بزرگی دارد. ایران از بازیکنان با سطح بالا برخوردار است و خیلی حیف بود که زود از دور رقابت‌ها کنار بروند.

*ایران بازیکنان خوب و متفاوتی در ترکیبش دارد. مثل سردار آزمون و مهدی طارمی. اما چیزی که من را جذب کرد و حواسم معطوف به او بود، آن استعداد مهدی قایدی بود که باوجود زمان کم بازی، نظر من را جلب کرد. همچنین دفاع ایران خیلی قوی است و علیرضا بیرانوند هم من را شگفت زده می‌کند.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «پیش بینی خبرنگار مشهور عراقی درمورد نتیجه دیدار تیم ملی این کشور با ایران»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..