مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
ریشه کن کردن فقر و بیکاری در راس برنامه‌های آیت الله رییسی

رئیس شورای هماهنگی ستاد‌های مرکزی و مردمی آیت‌الله رئیسی از برنامه‌های مدون این نامزد برای رفع بیکاری و فقر خبر داد.

ریشه کن کردن فقر و بیکاری در راس برنامه‌های آیت الله رییسیبه گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز مازندران، رئیس شورای هماهنگی ستاد‌های مرکزی و مردمی آیت‌الله رئیسی در جمع هواداران این نامزد ریاست جمهوری در ساری گفت: برنامه‌ها و قول‌های داده شده در سال‌های گذشته عملی نشد و مردم متحمل سختی‌های زیادی شدند.

علی نیکزاد با بیان اینکه مازندران با موهبت‌های طبیعی و خدادادی و زمین‌های حاصلخیز باید شرایط اقتصادی بهتری داشته باشد، افزود: حمایت نشدن از کشاورزی، بی توجهی به توان بالقوه جوانان، فراموشی صنایع قدیمی مانند نساجی قائمشهر و بی اهمیت شمردن بنگاه‌های اقتصادی کوچک موجب شده بیکاری به اوج خود برسد.

او گفت: مردم مازندران مانندسال‌های جنگ باید به صحنه بیایند و امور را در دست بگیرند، چون دولت آیت الله رییسی اعتقادی به جناح و خط کشی‌های سیاسی ندارد و شایسته سالاری در راس امور است.

نیکزاد با بیان اینکه خرید تضمینی محصولات کشاورزی مانند برنج و گندم باعث شده کشاورزان مازندران انگیزه ای برای فعالیت نداشته باشند، افزود: کارنامه آیت الله رییسی در قوه قضاییه و دگرگونی‌های چشمگیر او در این قوه بر کسی پوشیده نیست و انتظار می‌رود با همان درایت و عملگرایی همیشگی بر مشکلات بی شمار کشور فائق بیاید.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «ریشه کن کردن فقر و بیکاری در راس برنامه‌های آیت الله رییسی»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..