مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
اشتباه بلای جان والیبال ایران شد

به گزارش خبر گزاری خبر آنلاین :تیم والیبال صربستان با کواچ در بازی  هشتم لیگ ملتها، با استفاده از اشتباهات ایران، بازی باخته را برد..با نتیجه 3- 2.
ولادیمیر آلکنو بازی مقابل صربستان را متفاوت و با ترکیب علی شفیعی،رضا عابدینی ، محمدطاهر وادی،مرتضی شریفی، امیر حسین اسفندیار،بردیا سعادت و محمدرضا حضرت پور شروع کرد.
ست اول:25-21
 بازیکنانی که از همان اول پا به پای شاگردان کواچ پیش رفتند وگاهی بی دقتی واشتباهات فردی بازیکنان حریف را پیش می انداخت. صربها 8-7 تایم اوت فنی اول را گرفتند و تا امتیاز 10-9 هم جلو بودند اما دو امتیاز مرتضی شریفی از سرویس هایش ایران را 11-10 جلو انداخت، اما صربها با عملکرد بهتر، اختلاف را به دو رساندند، در امتیاز 16-14.  اما موتور تیم آلکنو روشن شد و از امتیاز 20-18 به بعد هرچند حریف به آنها نزدیک شد، اما بالاخره با امتیاز 25-21 ست اول را برد.
ست دوم:25-15
ست دوم، ست صربستان بود.تیم ایران با اینکه همان ترکیب قبلی بود،اما مثل ست اول نبود و ضعیف ترین عملکرد را ثبت کرد،  تا حدی که 6-2 از صربستان عقب افتاد و با امتیاز 8-3 حریف، تایم اوت فنی داده شد. کم کم صربستانی ها با دریافت بهتر و چاشنی سرعت در حمله و البته  دفاع روی تور مهاجمان ایرانی ها، امتیازشان را 13-7 کردند.با اینکه ایرانی ها به آب و آتش زدند اما صربستان با امتیاز 25- 15 برد تا دو تیم برابر یک ست برنده باشند.
ست سوم:28-25
ست سوم برای ایران شروع دوباره بود. شاگردان آلکنو از همان اول با سرویس عالی، دریافت های خوب و اسپک های بی نقص انها را جلو انداخت. هرچند بعضی مواقع اشتباهات فردی باز هم امتیاز روی امتیازات صربستان می گذاشت، اما در تایم های فنی اول و دوم 8- ؟؟ و 16-13 ایران جلو بود. آلکنو در امتیاز 18- 16 با دوتعویضه سعید معروف و صابر کاظمی را به جای وادی و سعادت به زمین فرستاد. اما دو تیم از امتیاز 18-18 میلیمتری پیش رفتند تا اینکه بردیا سعادت با اسپکش و امتیاز 28-26 کار را برای ایران تمام کرد.
ست چهارم:25- 22
ست چهارم برای ایران ست سرنوشت ساز بود. چرا که با پیروزی، کار یک برد 3- یک دیگر به جمع بردهایش اضافه می شد، اما صربستان هم نمی خواست بازنده باشد. همین مساله چاشنی حساسیت بازی را بیشتر کرد و نفس گیر. آن هم در بازی که دو تیم پایاپای پیش رفتند و8-7 به نفع ایران به تایم اوت اول فنی رسیدند. اما اشتباهات ایرانی ها باز هم کار دستشان می داد و حتی صربستان را به امتیاز 16-14 رساند. دفاع بلند صربستان کار را در لحظات حساس برای ایرانی ها سخت تر کرد. البته طبق آمار، عملکرد صربستان بهتر از ایران بود و با نتیجه 25-22 برد تا  برنده را ست پنجم مشخص کند.
ست پنجم: 15 -8
صربها ست پنجم را طوفانی شروع کردند و اشتباهات ایرانی ها در دریافت آنها را 2- صفر جلو انداخت. اشتباهات ایرانی ها در این ست تمامی نداشت تا حدی که 8-2 عقب افتادند و آلکنو دوباره دو تعویضه کرد،اما پاس های سعید معروف و پرواز های لند صابر کاظمی هم گره گشا نشد تا ایران با باخت  15 - 8 بعداز 5 برد دوباره باخت را تجربه کند.251256
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «اشتباه بلای جان والیبال ایران شد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..