مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
گوگل به‌مناسبت روز مادر دودل جدیدی به‌نمایش گذاشت

یکشنبه، ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰، در آمریکا روز مادر بود. روز مادر بهانه‌ای است تا از مادرانمان قدردانی کنیم که ازخودگذشتگی زیادی برایمان کرده‌اند. گوگل برای ادای احترام به تمامی مادرها، کارتی درون دودلِ (Doodle) انیمیشنی جدیدی قرار داده است. کارت بالاجهنده‌ی گوگل که از کاغذرنگی ساخته شده و شامل قلب و گل است، مثل کارت‌هایی می‌ماند که بچه‌‌های کوچک می‌سازند. 

تصویر متحرک دودل روز مادر 2021 آمریکا گوگل / Google Doodle

روز مادر در آمریکا، نخستین‌بار سال ۱۹۰۸ (۱۲۸۶ و ۱۲۸۷) جشن گرفته شد؛ زمانی‌که آنا جارویس برای آن، مادرش،‌ مراسم یادبود برگزار کرد. آن فعالی صلح‌طلب بود که از سربازان زخمی‌شده‌ی هر دو طرف جنگ داخلی آمریکا مراقبت می‌کرد. به‌لطف تلاش‌های آنا جارویس، سرانجام آن روز به‌عنوان روز مادر برگزیده شد. 

روز مادر مبارک.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «گوگل به‌مناسبت روز مادر دودل جدیدی به‌نمایش گذاشت»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..