مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
مایکروسافت سرفیس لپ تاپ 1، 2 و 4 را به‌ همراه سرفیس استودیو آپدیت کرد

مایکروسافت آخرین به‌روزرسانی‌های فرم‌ور چند دستگاه از خانواده‌ی سرفیس را این هفته منتشر کرده است. بر اساس گزارش ویندوز سنترال، کاربران از انتشار به‌روزرسانی برای سرفیس لپ تاپ 1، سرفیس لپ تاپ 2، سرفیس لپ تاپ 4 و سرفیس استودیو نسل اول خبر داده‌اند.

همان‌طور که می‌شد انتظار داشت، این به‌روزرسانی هیچ قابلیت اضافه‌ای به دستگاه‌های مایکروسافت اضافه نمی‌کند. به‌روزرسانی‌ فرم‌ور با هدف بهبود ثبات و امنیت سیستم منتشر شده‌ است. 

مایکروسافت چند جدول منتشر کرده است تا تغییراتی که به‌ دنبال نصب به‌روزرسانی‌ها ایجاد می‌شوند اعلام کند. فهرست تغییرات سرفیس لپ تاپ 4، فهرست تغییرات سرفیس لپ تاپ 2 و سرفیس لپ تاپ 1 و فهرست تغییرات سرفیس استودیو نسل اول در وب‌سایت رسمی مایکروسافت قابل‌ مشاهده هستند. از طریق بخش Windows Update امکان نصب به‌روزرسانی‌ وجود دارد. 
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «مایکروسافت سرفیس لپ تاپ 1، 2 و 4 را به‌ همراه سرفیس استودیو آپدیت کرد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..