مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
۲۸متخلف شکارو صید در قزوین دستگیر شدند

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ مهدی طاهری، فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان قزوین گفت: در فرودین ماه سال جاری ماموران یگان حفاظت محیط زیست استان قزوین در حین گشت و کنترل و اجرای قوانین و مقررات سازمان حفاظت محیط زیست که در مناطق و زیستگاه های حیات وحش استان که به صورت شبانه روز  و بیشتر ماموریت ها به صورت میدانی و پیاده صورت گرفت ضمن جلوگیری و پیشگیری از تخلفات زیست محیطی، در حین ماموریت موفق به شناسایی و  دستگیری ۲۸نفر متهم و تشکیل ۲۳فقره پرونده تخلفات زیست محیطی شدند که ۱۳پرونده مربوط به تخلفات شکار و صید و ۱۰پرونده مربوط به آلودگی های محیط زیست بود.
طاهری تصریح کرد:  از متهمین حوزه شکار و صید ۳قبضه سلاح شکاری غیر مجاز، ۴قبضه سلاح شکاری مجاز و بیش از ۸۳ مورد از ادوات شکار و صید کشف و ضبط شد.
او اظهار کرد: بیش از ۲۶عدد از انواع پستانداران و پرندگان که بعضی از گونه های شکار شده و صید شده از جانوران حمایت شده بودند کشف، که پرونده متهمین و متخلفین در این خصوص به مراجع قضایی ارسال شده است.
طاهری اشاره کرد: مامورین یگان حفاظت محیط زیست استان در انجام ماموریت های گشت و کنترل و پیشگیری از تخلفات ضمن دستگیری ۴نفر قبل از اقدام به شکار و صید ،یک مورد تخلف تصرف اراضی ملی در مناطق تحت مدیریت این اداره کل مشاهده که نسبت به رفع تصرف اقدام کردند.
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان قزوین در پایان اعلام کرد: ماموران یگان حفاظت محیط زیست استان قزوین با کمک همیاران و دوستداران محیط زیست  به صورت مستمر مخصوصا در ایام زاد و ولد حیات وحش در فصل بهار  به صورت شبانه روزی نسبت به پایش از محیط زیست و محیط های طبیعی اقدام کرده و ضمن جلوگیری از هرگونه شکار و صید، زنده گیری، تخریب و آلودگی محیط زیست نسبت به شناسایی افراد متخلف و جلوگیری از فعالیت مخرب محیط زیست اقدام و با متخلفان برابرقانون برخورد می کنند.

48
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «۲۸متخلف شکارو صید در قزوین دستگیر شدند»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..