مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
فصل دوم «خانه امن» ساخته می‌شود؟

۱۰۷۶۰۵۵

۶۵۱۴

ابوالفضل صفری گفت: آنچه مسلم است اینکه خبر ساخت فصل دوم سریال «خانه امن» در حد گمانه زنی رسانه ها است، اگر هم صحبت اولیه‌ای مطرح شده و یا گمانه زنی رخ داده به عنوان تهیه کننده اعلام می کنم که هنوز هیچ فعالیتی درباره ساخت فصل دوم این سریال عملیاتی نشده است.

خبرگزاری میزان: ابوالفضل صفری گفت: آنچه مسلم است اینکه خبر ساخت فصل دوم سریال «خانه امن» در حد گمانه زنی رسانه ها است، اگر هم صحبت اولیه‌ای مطرح شده و یا گمانه زنی رخ داده به عنوان تهیه کننده اعلام می کنم که هنوز هیچ فعالیتی درباره ساخت فصل دوم این سریال عملیاتی نشده است.

فصل دوم «خانه امن» ساخته می‌شود؟

ابوالفضل صفری درباره آخرین تصمیمات برای ساخت فصل دوم سریال «خانه امن» گفت: تولید آثار امنیتی مختصات خاص خود را دارد و قبل از طرح و نگارش نیازمند یک پژوهش مفصل است اعم از انتخاب پرونده ها و روند داستانی که با این اوصاف فعلا برای تصمیم‌گیری ساخت فصل دوم سریال خانه امن خیلی زود است.

وی در همین راستا ادامه داد: از سویی هنوز هیچگونه سفارشی جهت ساخت فصل دوم خانه امن به ما نشده است، بدون شک ساخت چنین مجموعه‌ای در بدو امر نیازمند سفارش از سوی صدا و سیما است تا بعد از آن مراحل نگارش فیلمنامه آغاز شود.

وی در همین راستا تاکید کرد: آنچه مسلم است خبر ساخت فصل دوم سریال «خانه امن» در حد گمانه زنی رسانه ها بوده، اگر هم صحبت اولیه‌ای مطرح شده به عنوان تهیه کننده اعلام می کنم که هنوز هیچ فعالیتی درباره ساخت فصل دوم این سریال عملیاتی نشده است. 

 صفری پیرامون زمان کلید خوردن سریال «شهید باکری» خاطرنشان کرد: ما هم همچون سایر عوامل پروژه دوست داریم که این سریال هرچه سریعتر کلید بخورد، اما هنوز این اتفاق نیفتاده و برخی مشکلات باعث شده تا کلید خوردن اثر با تاخیر روبرو شود. ما هم منتظریم تا به محض برطرف شدن مشکلات سریال «شهید باکری» را جلوی دوربین ببریم.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «فصل دوم «خانه امن» ساخته می‌شود؟»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..