مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
هواشناسی ایران امروز، ۱۴۰۰/۰۲/۱۵

با توجه به اخرین تحلیل نقشه‌های هواشناسی ایران، امروز ۱۵ اردیبهشت ماه در برخی مناطق کشور به ویژه در ساعات بعداز ظهر و اوایل شب افزایش ابر، رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می‌شود. فرادید| بر اساس گزارش سازمان هواشناسی ایران، امروز ۱۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰، در خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان و در آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردیبل و دامنه‌های جنوبی البرز در زنجان، قزوین، تهران، به ویژه در ساعات بعداز ظهر و اوایل شب افزایش ابر، رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می‌شود.

در مناطق کوهستانی و مستعد، صاعقه و بارش تگرگ دور از انتظار نیست. همچنین در غرب سواحل دریای خزر ابرناکی، وزش باد شمالی و بارش باران رخ می‌دهد.

به گزارش فرادید؛ از بعد از ظهر چهارشنبه و طی روز پنجشنبه کاهش محسوس دما در استان‌های ساحلی خزر و اردبیل رخ خواهد داد و دریای خزر نیز در این مدت مواج می‌باشد. شرق تنگه هرمز نیز از امروز مواج است.


پنجشنبه استان‌های واقع در شمال غرب، دامنه‌های جنوبی البرز و سواحل شمالی، خراسان شمالی، استان‌های واقع در دامنه‌های زاگرس مرکزی و شمالی، همچنین در مناطقی از استان‌های اصفهان، شمال فارس، غرب یزد و ارتفاعات کرمان رگبار پراکنده گاهی رعد و برق انتظار می‌رود.


جمعه در کل نوار شمالی و مناطقی از شرق فارس و اصفهان، یزد، کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی رخ می‌دهد.


شنبه گستره بارش در نیمه شرقی کشورخواهد بود و در شمال خراسان رضوی و خراسان شمالی شدت خواهد داشت.


یکشنبه علاوه بر اینکه در سیستان وبلوچستان، خراسان جنوبی، یزد، مناطقی ازاصفهان بارش رخ می‌دهد در شمال غرب و دامنه‌های جنوبی البرز واقع در زنجان، قزوین و البرز همچنین در غرب سواحل دریای خزر و استان‌های همدان، مرکزی و قم به ویژه در ساعات بعد از ظهر رگبار باران پیش بینی می‌شود.

وضعیت آب و هوای ایرانپیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «هواشناسی ایران امروز، ۱۴۰۰/۰۲/۱۵»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..