مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
بیشترین بارندگی خراسان شمالی در آبچور ثبت شد/ استمرار سامانه بارشی تا سه شنبه در استان

ساعت: 12:15 منتشر شده در مورخ: 1400/02/13 شناسه خبر: 1730412

رئیس اداره پیش بینی سازمان هواشناسی استان خراسان شمالی:

مهری هاشمی دوین گفت: به دنبال بارش های شب گذشته در استان خراسان شمالی بیشترین بارندگی در آبچور بجنورد با 31 میلی متر ثبت شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهری هاشمی دوین، رئیس اداره پیش بینی سازمان هواشناسی استان خراسان شمالی در گفت و گو با خبرنگار عصراترک اظهار داشت: بررسی نقشه های پیش یابی هواشناسی و تصاویر ماهواره ای بیانگر ادامه روند سامانه بارشی تا روز آینده در سراسر استان خراسان شمالی است.

وی با اشاره به اینکه فردا از شدت سامانه بارشی کاسته خواهد شد، گفت: همچنین در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه  افزایش ابر و بارش پراکنده باران دور از انتظار نخواهد بود.

رئیس اداره پیش بینی سازمان هواشناسی استان خراسان شمالی با بیان اینکه آبچور با 31 میلی متر بیشترین بارندگی شب گذشته را داشته است، گفت:علاوه بر این ینگه قلعه با 30 میلی متر، مهمانک با 27 میلی متر و بجنورد با 11 میلی متر به ترتیب بیشترین میزان بارشها را در سراسر استان داشته اند.

هاشمی دوین یادآور شد: طی 24 ساعت گذشته کمیته دمای بجنورد 13 درجه سانتی گراد و بیشینه دمای آن 23  درجه سانتی گراد بوده است.

 این مقام مسئول خاطرنشان کرد: علاوه بر این طی شبانه روز گذشته کوسه با کمینه دمای 11 درجه سانتی گراد سردترین نقطه استان و اسماعیل آباد با بیشینه دمای 27 درجه سانتی گراد گرم ترین نقطه استان اعلام شده است.

انتهای پیام/
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «بیشترین بارندگی خراسان شمالی در آبچور ثبت شد/ استمرار سامانه بارشی تا سه شنبه در استان»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..