مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
عرضه پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی

عرضه پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی

شرکت مهندسی آبسان سازه آپادانا ، به عنوان تولیدکننده فعال در صنعت آب و فاضلاب ایران ، محصول  پکیج تصفیه فاضلاب را با امکان تصفیه پساب و فاضلاب انسانی از فروردین 1395 به بازار مصرف عرضه نموده است.


آغاز عرضه و فروش پکیج تصفیه فاضلاب زفروردین 1395


پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی آبسان سازه آپادانا


 شرکت مهندسی آبسان سازه آپادانا از فروردین 1395  عرضه این محصول را آغاز نموده و به عنوان سازنده پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی در تهران ، اصفهان و سایر استان ها و شهرهای ایران آغاز شد.


از مزیت ها و کاربردهای این محصول می توان به موارد زیر اشاره نمود :کلیه مراکزی که به شبکه جمع آوری فاضلاب متصل نبوده و یا تمایل به استفاده از پساب تصفیه شده دارند
  تصفیه آب شرب مورد نیاز در شهرها، روستاها، اماکن مسکون، ادارات و موسسات
اجرای طرح های انتقال و توزیع آب تصفیه پساب انسانی
دفع فاضلاب انسانی به محیط
تصفیه تکمیلی پساب انسانی جهت بازیابی و استفاده مجدد از آب
اجرای شبکه های جمع آوری فاضلاب طراحی 

میزان تولید فاضلاب در هر منطقه با توجه به اقلیم و شرایط آب و هوایی آن منطقه، نوع شبکه جمع آوری فاضلاب، قدیمی یا جدید بودن شبکه جمع آوری فاضلاب، سطح آب های زیرزمینی و عواملی از این دست، متغیر می باشد. اما فاضلاب های بهداشتی تقریباً دارای کیفیت مشابهی بوده و با توجه به کمیت فاضلاب، نوع آداب و رسوم و فرهنگ تغذیه ای هر منطقه، میزان مواد آلی و ریز مغذی در آن دارای تفاوت جزئی می باشد. به منظور آگاهی از کیفیت فاضلاب، بهترین روش اندازه گیری پارامترهای نشانگر آلودگی در فاضلاب می باشد.دکتر رحمانی مدیرعامل شرکت مهندسی آبسان سازه آپادانا با اشاره به مزیت‌های این محصول تازه گفت: تولید این محصول نتیجه ماه ها تلاش بوده و برای تولید این محصول از سال 1390 کار آغاز شده و هم اکنون  پکیج تصفیه فاضلاب   وارد بازار شده است.وی ادامه داد: مزایای استفاده از پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی و پکیج تصفیه فاضلاب انسانی راندمان تصفیه ۸۵ الی ۹۵ درصد
 فاقد بو و آلودگی محیطی
 فاقد تجهیزات با آلودگی صوتی
دستیابی به کلیه استانداردهای زیست محیطی مصوب سازمان محیط زیست ایران
استفاده از ماتریال مناسب و مقاوم نسبت به خوردگی
قابل حمل بودن پکیج که امکان جابه­جایی و انتقال آن به هر نقطه دلخواه 
دارای ابعاد کوچکتر نسبت به مشابه بتنی
مجهز به آشغالگیر سبدی با بالابر برقی، دانه گیر، هوادهی، ته نشینی، کلرزنی و ذخیره لجن
قابلیت اضافه نمودن کلیه واحدهای تصفیه فیزیکی، شیمیایی و بیولوژیکی 
قابلیت ساخت به صورت مدولار و امکان ارتقای پکیج
سرعت بالا در ساخت و نصب پکیج
قرار گرفتن کلیه تجهیزات مورد نیاز در داخل شاسی پکیج و عدم نیاز به فضای اضافه

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی به سایت شرکت مهندسی آبسان سازه آپادانا به نشانی absanco.com مراجعه و یا با شماره تماس های زیر تماس حاصل نمایند .


کارشناس فروش : ۰۹۱۰۳۵۹۲۰۰۶


تلفن: ۶۸ ۵۵ ۳۶۵۱ ۳۱ (۹۸)+
۵۲ ۹۳ ۳۶۵۱ ۳۱ (۹۸)+
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «عرضه پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..