مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
دادگاه اپل و اپیک گیمز با جنجال تلفنی طرفداران آغاز شد

شب گذشته فرایند دادرسی به پرونده‌ی اپل و اپیک گیمز که با محوریت اپ استور تشکیل شده است، آغاز شد. به گزارش 9to5Mac، جلسه‌ی استماع دادگاه «با هرج‌و‌مرج آغاز شد»؛ زیرا دادگاه نتوانست صدای شرکت‌کنندگان در جلسه را قطع کند و تعداد زیادی از طرفداران اپل و فورتنایت خط تماس را اشغال کردند.

دادگاه اپل و اپیک گیمز به‌صورت زنده استریم نمی‌شود؛ اما در وب‌سایت رسمی دادگاه منطقه‌ایِ ایالات متحده شماره تماسی برای شرکت در مراسم به‌ شکل صوتی قرار داده شده است. پیش از آنکه جلسه‌ی استماع آغاز شود، تعداد زیادی از کاربران اپل و فورتنایت با آن شماره تماس گرفتند و شروع‌ به بحث درباره‌ی نتیجه‌ی پرونده کردند. طرفداران وفادار به فورتنایت بارها در تماس گفتند: «فورتنایت را آزاد کنید.»

ونچربیت به مباحث جالب دیگری نیز که بین طرفداران اپل و فورتنایت رد و بدل شده است اشاره کرد. مثلاً فردی گفت:‌ «تیم سویینی بهتر می‌داند چه کار می‌کند. اگر یک بار اشتباه کند، iOS را از دست خواهیم داد. این تماس، زنده است.» فردی دیگر گفت: «اپیک گیمز اشتباه کرد و اپلیکیشنش روی iOS را از دست داد.» زمان زیادی نگذشته بود که یک نفر فریاد زد: «اپیک گیمز! اپیک گیمز!»

مقاله‌ی مرتبط:

در ادامه یکی از کسانی که مشغول گوش دادن به حرف‌ها بود، شروع به حرف زدن کرد و گفت روند دادرسی احتمالا سه هفته به طول می‌انجامد. کاربر دیگری شروع‌ به پخش آهنگ تراویس اسکات کرد. تراویس اسکات مدتی پیش کنسرتی در فورتنایت برگزار کرد که ده‌ها میلیون نفر از آن استقبال کردند. تعداد زیادی از افراد مشغول فحش دادن شدند. گاهی اوقات پیش می‌آمد که ده‌ها نفر می‌خواستند هم‌زمان حرف بزنند. در این بین فردی برای کانال یوتیوبش تبلیغات انجام می‌داد. 

در نهایت دادگاه متوجه شد سیستم تلفنی چگونه کار می‌کند و صدای همه قطع شد. ایوت گونزالز راجرز، قاضی دادگاه، گفت: «فکر می‌کنم خطوط تلفن را تحت کنترل گرفته‌ایم. این مشکل در آینده رخ نخواهد داد.»

بر اساس اطلاعات رسمی، دادگاه اپل و اپیک گیمز قرار است سه هفته به طول بیانجامد.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «دادگاه اپل و اپیک گیمز با جنجال تلفنی طرفداران آغاز شد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..