مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
اعتراض مالک تسلا به نقص ترمز مدل ۳، نمایشگاه شانگهای را تحت تاثیر قرار داد

هنوز اطلاعات دقیقی از شرایط فنی خودروی تحت مالکیت شخص معترض منتشر نشده است؛ اما بانوی چینی سابقه اعتراض به تسلا در انظار عمومی دارد. در تمامی موارد قبلی، نقص سیستم ترمز تسلا مدل ۳ دلیل اعتراض اعلام شده است؛ اما مدیران شرکت سازنده ادعا می‌کنند، خودروی مذکور را بررسی و ایرادی نیافته‌اند.

روز گذشته، شخص مذکور از یک تی‌شرت هنگام اعتراض استفاده کرده بود که عبارت "ترمزها کار نمی‌کنند" به زبان چینی روی آن نوشته شده بود. این خانم، تا زمان اقدام عملی نیروهای حراست نمایشگاه و اجبار به ترک محل، از روی سقف تسلا پایین نیامد. به باور او، تصادفی که با مدل ۳ داشته و می‌توانسته به مرگ خانواده‌اش منجر شود، به دلیل نقص ترمزهای خودرو بوده است.

تسلا در بیانیه رسمی، ادعای نقص ترمزهای مدل ۳ در حادثه مرتبط با خانم معترض چینی را بی‌اساس دانسته است. این شرکت، اطلاعات موجود را گواهی بر عملکرد صحیح و مورد انتظار سیستم هشدار برخورد و ترمز خودکار مدل ۳ می‌داند. راننده در هنگام حادثه، سرعت ۱۲۰ کیلومتربرساعت داشته است.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «اعتراض مالک تسلا به نقص ترمز مدل ۳، نمایشگاه شانگهای را تحت تاثیر قرار داد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..