مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
تلگرام با گفتگوی صوتی زمان‌بندی‌شده به رقابت با کلاب هاوس می‌رود

موفقیت اخیر کلاب هاوس باعث شده است شبکه‌های اجتماعی به‌سرعت قابلیت اتاق گفتگوی صوتی مشابه کلاب هاوس را راه‌اندازی کنند. تنها چند هفته پس از اینکه تلگرام قابلیت پشتیبانی از چت‌ صوتی را به کانال‌ها اضافه کرد، به‌تازگی ویژگی دیگری در دسترس کاربران قرار داده است که باعث می‌شود این پلتفرم شباهت زیادی به کلاب هاوس داشته باشد.

چت صوتی تلگرام

مقاله‌ی مرتبط:

به گزارش Mspoweruser، در آخرین به‌روزرسانی تلگرام (نسخه‌ی ۷٫۷ بتا)، مدیران کانال‌ها می‌توانند برای چت‌های صوتی مدت‌زمان مشخصی تعیین کنند. بعد از برنامه‌ریزی برای شروع گفت‌وگو، تایمر شمارش معکوس در بالای صفحه‌ی کانال به نمایش درمی‌آید تا شروع گفت‌وگو را یادآوری کند.

این ویژگی جدید، همچنین به کاربران و مدیران کانال‌ها این امکان را می‌دهد که گفتگوی صوتی خود را ضبط کنند و در کانال به اشتراک بگذارند. در حال حاضر این قابلیت در نسخه‌ی بتا ارائه شده است.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «تلگرام با گفتگوی صوتی زمان‌بندی‌شده به رقابت با کلاب هاوس می‌رود»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..