مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
سامانه احراز نشانی کسب ‌‌و کارهای اینترنتی راه‌اندازی شد

با اتصال سامانه نماد اعتماد الکترونیکی به شرکت ملی پست، سیستم برخط احراز نشانی کسب‌‌وکارهای اینترنتی مورد بهره‌برداری قرار گرفت. به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، این سامانه در اجرای تکالیف موضوع ماده ۳۳ قانون تجارت الکترونیکی اجرایی شده است که احراز نشانی فروشندگان کالا و ارائه‌دهندگان خدمات در مبادلات اینترنتی را الزامی می‌کند.

سامانه احراز نشانی کسب‌‌وکارها دارای مزایای زیر است:

احراز نشانی کسب‌‌وکارهای اینترنتی صرفاً بر اساس اطلاعات پایگاه داده نشانی‌های کشور موجود در سامانه gnaf.post.ir احراز نشانی کسب‌وکارهای اینترنتی مستقیماً از طریق شرکت ملی پست و اطمینان از تحقق آن کاهش زمان ارسال مرسوله پستی حاوی شناسه احراز نشانی به کمتر از ۲۴ ساعت در اقصی نقاط کشور حذف جابجایی فیزیکی مرسولات پستی از تهران به اقصی نقاط کشور صرفه‌جویی در زمان و هزینه احراز نشانی برای کسب‌‌وکارهای اینترنتی به حداقل ممکن امکان احراز منظم مکان کسب‌‌وکارهای اینترنتی و کاهش ریسک خرید و فروش اینترنتی

کارکرد این خدمت بدین صورت است که شناسه احراز مکان ۶ ‌رقمی منحصر‌به‌فرد تولیدشده توسط سامانه enamad به‌صورت سیستمی برای شرکت ملی پست ارسال و بر اساس کد پستی، به واحد پستی مربوط در شهرستان مورد نظر ارسال می‌شود. پس از آن، مرسوله پستی در واحد پستی مذکور تولید و ظرف کمتر از یک روز به متقاضی تحویل می‌شود تا از ‌طریق ثبت شناسه در سامانه ای‌نماد، نشانی کسب‌‌وکار اینترنتی احراز شود. این فرایند به‌صورت منظم و طی دوره‌‌های سه‌‎‌ماهه تکرار خواهد شد.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «سامانه احراز نشانی کسب ‌‌و کارهای اینترنتی راه‌اندازی شد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..