مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
ترامپ در اولین مصاحبه پس از ترک کاخ سفید چه گفت؟

ترامپ این مصاحبه را به مناسب مرگ «راش لیمباو»، خبرنگار محافظه‌کار آمریکایی با شبکه خبری  «فاکس‌نیوز» انجام داده است. 

رئیس‌جمهور سابق آمریکا در این مصاحبه گفت راش فکر می‌کرد که او در انتخابات ریاست‌جمهوری به پیروزی رسیده است. او گفت: «باور راش این بود که ما برنده شدیم. او معتقد بود که کار بین ساعت ۱۰ تا ۱۰:۳۰ شب تمام شده بود. کار تمام شده بود.»

ترامپ پیش از این گفته آن دسته از آرا که در شب انتخابات شمرده می‌شوند آرای قانونی هستند و آرای شمارش‌شده، بعد از این زمان، غیرقانونی و تقلبی هستند.

رئیس‌جمهور پیشین آمریکا ادعاهای خود درباره تقلب در انتخابات را به دادگاه‌ها ارائه کرد اما این ادعاها توسط دادگاه‌ها رد شدند.

رئیس‌جمهور پیشین آمریکا در بخش دیگری از سخنانش گفت: «راش باور داشت که ما برنده شدیم و من هم همینطور فکر می‌کنم. فکر کنم ما با اختلاف برنده شدیم. باور راش این بود که کار شب انتخابات تمام شد. خیلی‌های دیگر همین‌طور فکر می‌کنند، ولی راش عمیقاً به این باور داشت. بسیاری از مردم اینطور فکر می‌کنند. بسیاری از متخصصان اینطور فکر می‌کنند و به نظر من این چیزی است که برای یک دموکرات اتفاق نمی‌افتد.»

ترامپ در ادامه گفت: «اگر این اتفاقات برای یک دموکرات رخ می‌داد همه جا شورش می‌شد. ما در سطوح مختلف سیستم جمهوری‌خواه از چنین حمایتی برخوردار نیستیم. اما راش فکر می‌کرد ما برنده شدیم و در این مورد خیلی عصبانی بود.»

ترامپ به دلیل «تحریک به شورش» در مجلس نمایندگان آمریکا استیضاح شد اما مجلس سنا او را از این اتهام تبرئه کرد. او نخستین رئیس‌جمهور در تاریخ آمریکا است که دو بار استیضاح شده است.

311311
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «ترامپ در اولین مصاحبه پس از ترک کاخ سفید چه گفت؟»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..