مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
جزئیات کارت اعتباری سفر به مناطق آزاد

مدیر گردشگری دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد با بیان اینکه امکان پرداخت هزینه های مراکز اقامتی، حمل و نقل، مراکز پذیرایی، مراکز تفریحی و حتی مراکز خرید با کارت تسهیلات سفر به مناطق آزاد وجود دارد، گفت: به احتمال قوی امکان استفاده از این کارت تسهیلات برای سفرهای نوروز ۹۸ فراهم می شود و علاقه مندان می توانند سفرهای نوروزی خود را به مناطق آزاد با استفاده از این تسهیلات انجام دهند.

سیدجواد رضوی، درباره جزئیات ارائه تسهیلات به علاقه مندان برای سفر به مناطق آزاد، اظهار کرد: طبق تفاهمی که بین یک بانک و دبیرخانه مناطق آزاد انجام گرفته است قرار بر این شده که ۲۰ میلیون تومان با سود ۴ درصد در اختیار علاقه مندان سفر به مناطق آزاد گذاشته شود. او درباره مخاطبان این طرح گفت: مخاطب این طرح می تواند تمام مردم و علاقه مندان باشد؛ اما در مرحله اول کارکنان دستگاه های دولتی از این تسهیلات می توانند استفاده کنند.

مدیر گردشگری دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد با بیان اینکه کارت تسهیلات در چارچوب مقررات و تضامین بانکی به افراد ارائه می شود، گفت: امکان پرداخت هزینه های مراکز اقامتی، حمل و نقل، مراکز پذیرایی، مراکز تفریحی و حتی مراکز خرید با این کارت وجود دارد. رضوی با بیان اینکه فرآیند اجرایی کارت تسهیلات سفر به مناطق آزاد در مراحل پایانی قرار دارد، ادامه داد: در حال رایزنی برای جذب پذیرنده ها هستیم.

مذاکرات با چند دفاتر خدمات مسافری، شرکت هواپیمایی، سایر شقوق حمل ونقل، مراکز تفریحی و گردشگری و تجاری برای پیوستن به این طرح انجام شده است و به تدریج مراکز پذیرنده این کارت افزایش پیدا خواهد کرد.

مدیر گردشگری دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد با تاکید بر اینکه این طرح مناسب گروهی است که برنامه سفر دارند، گفت: تا زمانی که اعتبار در این کارت باقی مانده باشد، امکان استفاده از آن وجود دارد و به لحاظ زمانی تاریخ انقضا نخواهد داشت. رضوی درباره جزئیات پرداخت تسهیلات اظهار کرد: از زمانی که این کارت صادر می شود اقساط تسهیلات باید پرداخت شود و مدت زمان بازپرداخت ها هم ۱۲ تا ۱۸ ماهه خواهد بود که علاقه مندان می توانند دوره بازپرداخت را انتخاب کنند. او با تاکید بر اینکه اعتبارات این کارت امکان نقدشوندگی ندارد گفت: به احتمال قوی امکان استفاده از این کارت تسهیلات برای سفرهای نوروز ۹۸ فراهم می شود و علاقه مندان می توانند سفرهای نوروزی خود را به مناطق آزاد با استفاده از این تسهیلات انجام دهند.

« دنیای سفر » این نوشته را از « ایلنا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «جزئیات کارت اعتباری سفر به مناطق آزاد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..