مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
افت آمار اقامت در هتل با وجود کاهش سفرهای خروجی

افت آمار اقامت در هتل با وجود کاهش سفرهای خروجی هم رسانی novinsoft.net هتلداری

رئیس جامعه هتلداران ایران با اشاره به افت آمار اقامت در هتل های کشور اظهار کرد: اگرچه برخی متولیان و مطلعان از افزایش سفرهای داخلی در پی گران شدن سفرهای خارجی خبر می دهند، اما آمار اسکان در هتل های کشور در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته ۱۰ درصد کمتر شده است.

جمشید حمزه زاده افزود: در اصل مسافران هتل رو کم شده اند که این وضعیت ناشی از شرایط اقتصادی مردم و ازدیاد مراکز غیر رسمی اقامتی در سطح کشور است.

این فعال هتلداری اضافه کرد: با وجود افزایش شدید هزینه هتلداری اما بسیاری از هتل ها تخفیف هایی بین ۱۰ تا ۵۰ درصد قائل شده اند. به گفته وی، برخی از هتل ها نیز همچنان با قیمت سال گذشته خدمات می فروشند و این یعنی حاشیه سود هتل کم شده است.

« دنیای سفر » این نوشته را از « ایسنا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

1

در دیگر رسانه ها

در روزهای اخیر
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «افت آمار اقامت در هتل با وجود کاهش سفرهای خروجی»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..