مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
ثبت رکورد بیشترین بازدید سالانه از یک موزه

موزه لوور فرانسه با بیش از ۱۰ میلیون و ۲۰۰ هزار بازدیدکننده در سال ۲۰۱۸، رکورد پربازدیدترین موزه در جهان را از آن خود کرد.

به گزارش شبکه خبری فرانس ۲۴، ژان لوک مارتینز، رئیس موزه لوور در این باره گفت: «برای اولین بار در تاریخ تاسیس این موزه و حتی برای اولین بار در تاریخ احداث موزه های جهان، بیش از ۱۰ میلیون نفر در سال گذشته میلادی از لوور دیدن کردند.»

با این تعداد، بازدید از لوور در سال ۲۰۱۸، از ۸ میلیون و یکصد هزار بازدیدکننده در سال ۲۰۱۷، به میزان ۲۵ درصد رشد داشت و رکورد بازدید از این موزه در سال ۲۰۱۲ که ۹ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر بود، شکسته شد.

صفت پربازدیدترین موزه ها در سال ۲۰۱۷، پس از لوور به ترتیب به موزه ملی چین با ۸ میلیون بازدیدکننده و موزه هنر متروپولیتن نیویورک با ۷ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر اختصاص یافت.

« دنیای سفر » این نوشته را از « ایرنا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «ثبت رکورد بیشترین بازدید سالانه از یک موزه»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..