مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
ارزش ایران برای توریست های اروپایی

ارزش ایران برای توریست های اروپایی هم رسانی tourstravels.net توریست های اروپایی

رئیس انجمن دوستی ایران و سوئیس با اشاره به اینکه طی ۸ سال گذشته جاذبه های فرهنگی و تاریخی ایران را مورد بازدید قرار داده، خاطرنشان کرد: «مناطق مختلف کشور ایران بسیار برای گردشگران خارجی به ویژه اروپاییان ارزشمند است.»

ویتال بورگر در جلسه هماهنگی و توجیهی طرح پیشنهادی «سال ۲۰۲۰؛ سال دیدار از استان گیلان»، ضمن ابراز علاقه به جاذبه های گردشگری استان گیلان گفت قصد دارد نسبت به معرفی جاذبه های استان گیلان به چند زبان زنده دنیا و جذب گردشگران اروپایی به استان گیلان اقدام کند.

بورگر با اشاره به عنوان شهر رشت به عنوان «شهر خلاق غذا» در یونسکو و تنوع غذاهای محلی استان، بر توسعه بخش های مختلف در ارتباط با جذب گردشگر فرهنگی و تاریخی، از جمله لباس های محلی، آداب و رسوم و فرهنگ گیلانی تاکید کرد.

« دنیای سفر » این نوشته را از « ایسنا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

1

در دیگر رسانه ها

در روزهای اخیر
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «ارزش ایران برای توریست های اروپایی»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..