مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
نمایشگاه صنایع دستی و غذای محلی در روستای کنار سیاه بستک برگزار شد

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بستک از برگزاری نمایشگاه صنایع دستی و غذای محلی در روستای کنار سیاه این شهرستان خبر داد.

ماشا الله خنجی با بیان این مطلب افزود: هدف از پر پایی این نمایشگاه علاوه بر اشاعه فرهنگ و هنر اصیل ایرانی، ایجاد حس رقابت میان هنرمندان منطقه در جهت ارائه محصولات با کیفیت است.

او با اشاره به اینکه کار آفرینی ودر آمدزایی برای هنرمندان روستا یکی دیگر از اهداف برگزاری این نمایشگاه است، افزود: برگزاری این چنین نمایشگاه هایی از زوال هنرهای سنتی در منطقه جلوگیری می کند.

در جلسه هم اندیشی ای که با امام جمعه و اعضای شورای اسلامی روستای کنار سیاه برگزار شد بر ایجاد مرکز تخصصی اشتغال و تولید صنایع دستی در این روستا تاکید شد.

او با بیان اینکه روستای کنار سیاه در بخش گردشگری حرفهای زیادی برای گفتن دارد، افزود: «اقامتگاه بوم گردی و طرحهای سفره خانه سنتی در این روستا می تواند زمینه ساز مثبتی برای جذب گردشگر و همچنین ایجاد درآمد پایدار برای روستا باشد.»

« دنیای سفر » این نوشته را از « میراث آریا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «نمایشگاه صنایع دستی و غذای محلی در روستای کنار سیاه بستک برگزار شد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..