مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
تشکیل کارگروهی برای جمع آوری خانه مسافر های غیرمجاز در مشهد

با محوریت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی و همکاری دستگاه های اجرایی، کارگروهی برای بررسی وضعیت خانه مسافرها و جمع آوری خانه مسافرهای غیرمجاز تشکیل می شود.

مهدی فروزان مدیرکل امور رفاهی زائران و سخنگوی ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان رضوی در جلسه کارگروه خدمات شهری ستاد اجرایی سفر خراسان رضوی گفت: یکی از مشکلات و چالش های مشهد که به ویژه در ایام پیک مسافر در مشهد آسیب رسان است وجود خانه مسافر های غیر مجاز است.

در مشهد فقط، ۶۵۱ خانه مسافر مجوز دریافت کرده اند و ۴۴۰۰ خانه های مسافر غیرمجاز و ناایمن در این شهر وجود دارد که در مواقع حوادثی نظیر آتش سوزی دچار مشکلات زیادی می شوند.

« دنیای سفر » این نوشته را از « میراث آریا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «تشکیل کارگروهی برای جمع آوری خانه مسافر های غیرمجاز در مشهد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..