تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
کنعانی‌زادگان یک قدم تا فاجعه فاصله داشت

کنعانی‌زادگان یک قدم تا فاجعه فاصله داشت

کنعانی زادگان در ثبت گل اول حریف نقش مهمی ایفا کرد و یک اشتباه مهلک از او سر زد که باور نکردنی به نظر می‌رسید. دقیقه 3 بازی بعد از سر خوردن دانیال اسماعیلی فر و از دست رفتن توپ هیچ کس تصور نمی کرد کنعانی آنطور ساده و عجیب از بازیکن حریف دریبل بخورد و اجازه دهد تا کاظمی با بیرانوند تک به تک شود اما درست بعد از این اتفاق کنعانی زیر لب چیزی گفت و انگار خودش هم متوجه شد که چه گافی داده است.

در کمال تعجب ،کنعانی درست مثل اسماعیلی فر در گل دوم حریف هم در کانون اتفاقات بود.دقیقه 40 و بعد از ارسال کرنر حریف دانیال توپ را درست به جایی فرستاد که آسو رستم در آنجا حضور داشت و او با یک کنترل و شوتی دقیق دروازه بیرانوند را گشود. در این صحنه هم کنعانی هم عبدالکریم برای بلاک کردن شوت آسو تکل بستند اما کنعانی جهت تکلش را اشتباه انتخاب کرد و توپ از پشت او به سمت دروازه رفت و گل دوم ثبت شد.

کنعانی‌زادگان یک قدم تا فاجعه فاصله داشت

اما به شکلی باورنکردنی کنعانی ملی پوش در جریان ثبت گل سوم و خرد کننده حریف هم نقش بازی کرد.در این صحنه و بعد از شروع بازی توسط  فرزین گروسیان در وقت های تلف شده نیمه نخست ، توپ روی سر جواد آقایی پور فرود آمد و کنعانی که غافلگیر شده و  نتوانسته بود با او یارگیری کند پشت سر آقایی پور بود و اجازه داد این مهاجم به راحتی ضربه سر بزند و با پر کردن آفساید توسط فرجی ، کاظمی فرصت یافت تا شوک سوم را هم به بیرانوند و تیمش وارد کند.

با این وجود کنعانی که به نوعی در هر سه گل حریف  به نوعی مقصر بود و عملکردی شبیه فاجعه در خط دفاعی داشت در نیمه دوم  وجه دیگر توانمندی های خودش را نشان داد و مثل یک مهاجم خبره به کمک تیمش آمد.کنعانی در حساس ترین لحظه  و بعد از اعلام پنالتی به سود یتمش در شرایطی که فقط 15 دقیقه تا پایان بازی مانده و سه گل از حریف عقب بودند در غیاب گولسیانی پشت ضربه پنالتی ایستاد و در کمال شجاعت مثل بازی رفت در اوج تسلط و اطمینان، گروسیان که انگار تسلیم نشدنی به نظر می رسید را تسلیم ضربه خود کرد.

کنعانی‌زادگان یک قدم تا فاجعه فاصله داشت

بعد از آن کنعانی مثل یک هافبک – مهاجم مدام در حوالی باکس هجده قدم حریف بود.شاهکار کنعانی اما در صحنه گل دوم اتفاق افتاد که درست دو دقیقه بعد از آن پنالتی روحیه بخش رخ داد.در این صحنه همکاری دو نفره او با دانیال منجر به گلی تماشایی شد.در این لحظه کنعانی مثل یک هافبک تکنیکی توپ را از دانیال گرفت ، چرخید، از بازیکن حریف عبور کرد و با پاسی عمقی  و به زیبایی دانیال را در موقعیت تک به تک قرارداد تا او توپ را از بین پاهای گروسیان وارد دروازه کرده و تیمش را به بازگشت امیدوار کند.

در ادامه و در دقایقی که پرسپولیس برای رسیدن به گل سوم بی تابی می کرد کنعانی با یک ضربه سر تماشایی تیر عمودی دروازه حریف را لرزاند و بدشانس بود که دوباره گلی به نام او ثبت نشد.

در دقیقه ششم وقت های تلف شده نیز او مثل یک هافبک میانی و مهاجم در لحظه کات بک دانیال در بین آن همه هافبک تهاجمی و هافبک خودش را به باکس رساند و شانس این را داشت تا دوباره دروازه حریف را باز کند اما  گروسیان ضربه او را دفع کرد و نوبت اورونوف رسید تا  از ریباند شوت اوت او زننده گل چهارم تیمش باشد.

با شور و اشتیاقی که کنعانی برای جبران از خودش نشان داد او حتی در این بازی می توانست هت تریک کند اما با تاثیرگذاری در حملات و گل هایی که از آن شکست تلخ یک پیروزی شیرین و مهم ساختند، به نوعی عملکرد ضعیف خودش در خط دفاع را  هم جبران کرد.

در واقع کنعانی زادگان خودش هم در این مسابقه یک کامبک انفرادی داشت تا شبی خاطره‌انگیز برای شماره شش ملی پوش سرخ ها در آزادی رقم بخورد.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «کنعانی‌زادگان یک قدم تا فاجعه فاصله داشت»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جستجو های اخبار روز

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..