تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
می‌شناسمش! (گفت و شنود)

گفت: چه خبر؟! 

گفتم: جریانات و احزاب سیاسی به صورت نامحسوس و غیر‌علنی معرفی نامزدهای خود برای ریاست جمهوری آینده را آغاز کرده‌اند! و هرکدام هم ادعا می‌کنند ادامه‌دهنده راه شهید رئیسی هستند! و چند روزنامه و کانال هم نام تعدادی از آنها را مطرح کرده‌اند!

گفت: ولی برخی از آنها طی سه سال گذشته، در مصاحبه‌ها و سخنرانی‌ها و روزنامه‌های وابسته به حزب و گروه خود، بینش و منش شهید رئیسی را به باد انتقاد می‌گرفتند. حالا با چه رویی می‌توانند خود را  ادامه‌دهنده راه آن شهید قلمداد کنند؟!

گفتم: آیا تصور می‌کنند که مردم آنها را نمی‌شناسند و از کارنامه آنها خبر ندارند؟!

گفت: چه عرض کنم؟! به خیال خودشان دارند رد گم می‌کنند!

گفتم: یارو از لپه بدش می‌آمد. در یک میهمانی برایش دلمه بادمجان آوردند. لایه بادمجان را که کنار زد و چشمش به لپه افتاد، بشقاب را پرت کرد و گفت؛ خیال کرده اگر پالتو بپوشه نمی‌شناسمش! 
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «می‌شناسمش! (گفت و شنود)»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جستجو های اخبار روز

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..