تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
حفاظت از کودکان و نوجوانان دربرابر دخانیات

کارشناس مسئول روابط عمومی مرکز بهداشت کیش، گفت: حفاظت از کودکان و نوجوانان دربرابر دخانیات، حق و مسئولیت همگانی شعار هفته ملی بدون دخانیات است.

حفاظت از کودکان و نوجوانان دربرابر دخانیات

به گزارش خبرگزاری صداوسیما کیش، لیدا تفتی افزود: شعار سازمان جهانی بهداشت امسال با عنوان حفاظت از کودکان در برابر مداخلات صنعت دخانیات در نظر گرفته شده است.

وی افزود: روزشمار هفته ملی بدون دخانیات از امروز آغاز شده و تا ۱۱ خرداد ادامه دارد.

تفتی با اشاره به شعار اولین روز هفته با عنوان حفاظت از کودکان و نوجوانان در برابر دخانیات؛ ضامن نسل بدون دخانیات، گفت: فردا یکشنبه ششم خرداد با عنوان حفاظت از کودکان و نوجوانان؛ با ترویج اماکن عاری از دخانیات نام گذاری شده است.

کارشناس مسئول روابط عمومی مرکز بهداشت کیش گفت: حفاظت از کودکان و نوجوانان در برابر دخانیات؛ با قوانین بازدارنده و موثر ، حفاظت از کودکان و نوجوانان؛ با جلوگیری از نمایش و تبلیغ مصرف دخانیات، حفاظت از کودکان و نوجوانان؛ با جلوگیری از تولید و فروش سیگار الکترونیکی و محصولات نوپدید دخانی، حفاظت از کودکان و نوجوانان؛ با آموزش و توانمندسازی همگانی در برابر دخانیات و آخرین روز هفته ملی بدون دخانیات نیز با عنوان حفاظت از کودکان و نوجوانان در برابر دخانیات با آموزه‌های دینی نام گذاری شده است.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «حفاظت از کودکان و نوجوانان دربرابر دخانیات»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جستجو های اخبار روز

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..