تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
چه کسانی در دولت نگران رئیس جمهور بعدی هستند؟ /سعید محمد با جلیلی متحد نمی شود زیرا... /اصلاح طلبان شانسی در انتخابات ۱۴۰۳ ندارند

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمد مهاجری، فعال سیاسی اصولگرا، درباره ایجاد تضاد میان اصولگرایان در صحنه انتخاباتی گفت: همیشه یک سنت وجود دارد و آن این است که اگر شما رقیب جدی نداشته باشید درگیر اختلاف درونی می‌شوید. اختلاف درونی باعث می‌شود همدیگر را خنثی کنید و با تخریب‌هایی که انجام می‌شود، هر یک از این طرفین توان خود را از دست بدهند. جریان اصولگرا در انتخابات اسفند نشان داد که ظرفیت خودتخریبی بالایی دارد. آن‌ها نشان دادند در یک شب می‌توانند خود را به شدت تخریب کنند. اگر دولت جدید با دولت قبل فاصله فکری داشته باشد، باعث جمع شدن دوباره اصولگرایان خواهد شد.

وی در گفتگو با انتخاب، درباره کاندیداهای درون دولت و نقش سعید جلیلی در این بین اظهار داشت: در دولت اینگونه نیست که عده‌ای فقط طرفدار مخبر و بذرپاش باشند، بلکه در دولت جلیلی هم طرفدار دارد.

مهاجری تاکید کرد: الان نگران‌ترین افراد در دولت کسانی هستند که امام صادقی و طرفدار جلیلی‌اند. آن‌ها احساس می‌کنند که اگر غیر از جلیلی کسی رئیس جمهور شود باید دولت را ترک کنند.

وی ادامه داد: اتحاد سعید محمد و جلیلی هم بعید است، سعید محمد نگاه‌های پیشروتری دارد، اما نگاه جلیلی در دهه شصت است. آن هم نگاهی در دهه شصت هم ارتجاعی محسوب می‌شد.

وی در رابطه با وضعیت اصلاح طلبان نسبت به انتخابات و احتمال ائتلاف با میانه روها اشاره کرد: اصلاح طلبان با هم درگیر نمی‌شوند، چون ظرفیت درگیر شدن هم ندارند. نهایتاً مثل انتخابات ۱۴۰۲ بعضی از آن‌ها در قالب روزنه گشا وارد می‌شوند و بخشی از کادرهایشان هم تندرو هستند و اصلاً شرکت نخواهند کرد. اصلاح طلبان فرصت کافی برای بازسازی داخلی خود ندارند؛ بنابراین اصلاح طلبان شانسی ندارند مگر اینکه معتدلین اصلاح طلبان به سوی نیروهای میانه رو بیایند. اما اینکه کاندیدای ائتلافی اصلاح طلبان و میانه روها تأیید صلاحیت شود، هنوز مشخص نیست.

مهاجری درباره احتمال کاندیداتوری لاریجانی و احمدی نژاد گفت: من فکر می‌کنم جمهوری اسلامی به این نتیجه رسیده هر رئیس جمهور باید دو دوره حضور داشته باشد و احمدی نژاد هم این مسأله را می‌داند. در مورد لاریجانی اطلاعی ندارم.

۲۷۲۱۸
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «چه کسانی در دولت نگران رئیس جمهور بعدی هستند؟ /سعید محمد با جلیلی متحد نمی شود زیرا... /اصلاح طلبان شانسی در انتخابات ۱۴۰۳ ندارند»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جستجو های اخبار روز

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..