تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
آموزش همزمان مادران ودانش‌آموزان متوسطهٔ دورهٔ اول دردانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه

با موضوع اهمیت سلامت دوران بلوغ

به مادران ودانش‌آموزان متوسطهٔ دورهٔ اول دردانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه اهمیت سلامت دوران بلوغ آموزش داده شد.

آموزش همزمان مادران ودانش‌آموزان متوسطهٔ دورهٔ اول دردانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی همزمان با هفتهٔ ملی جمعیت در مراسمی با حضور جمع زیادی از مادران و دختران در راستای آگاهی‌بخشی به والدین و هویت‌بخشی به دانش‌آموزان با همکاری آموزش و پرورش تربت حیدریه، کارگاه آموزشی اهمیت سلامت دوران بلوغ در دانش‌آموزان دختر و پیامد‌های این دوران برگزار شد.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت: امروزه بحث بهداشت بلوغ و باروری، یکی از مهم‌ترین مباحث در زندگی دختران نوجوان و مادران آینده است و زنان محور اصلی خانواده‌اند و از آنجا که دختران در آینده نقش بسیار مهم مادر شدن را عهده‌دار می‌شوند، بلوغ آنها از حساسیت و اهمیت بیشتری نسبت به پسران برخوردار است.

دکتر محمد قربانی افزود: سلامت بلوغ شامل اصول و مراقبت‌هایی است که منجر به حفظ و ارتقای سلامت جسمی، روانی و عاطفی فرد در این دوران و دوران‌های دیگر می‌شود که بیش از هر چیز نیازمند آموزش است.

وی با اشاره به این‌که یکی از بحرانی‌ترین دوره‌های زندگی هر فرد، دورهٔ بلوغ اواست، هم گفت: اغلب نوجوانان پیش از شروع بلوغ، مطیع و دارای روابط عاطفی قوی با والدین‌شان هستند، اما با شروع دورهٔ بلوغ روابط با خانواده، مربیان مدرسه و افراد جامعه دست‌خوش تغییراتی می‌شود.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «آموزش همزمان مادران ودانش‌آموزان متوسطهٔ دورهٔ اول دردانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جستجو های اخبار روز

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..