تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
چند خبر کوتاه از شهرستان سبزوار

در ادامه خبرهای کوتاه امروز چند خبر کوتاه از شهرستان سبزوار را می خوانیم.

چند خبر کوتاه از شهرستان سبزوار

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، مدیر روابط عمومی دانشگاه حکیم سبزواری گفت:در اولین ارزیابی فعالیت کانون‌های دانشجویی همیاران سلامت جسم که در بهمن ماه سال جاری از طرف دفتر سلامت وزارت علوم انجام شد کانون همیاران بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE) دانشگاه حکیم سبزواری در بین کانون‌های وابسته به مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها حائز مقام نمونه در سطح کشور شد و مورد تقدیر قرار گرفت.

کوشکی افزود: این کانون، کسب مقام در دهمین جشنواره رویش در سطح دانشگاه و یازدهمین جشنواره رویش در سطح کشوری را نیز در کارنامه خود دارد.

کلیه مجاری عرضه سوخت منطقه سبزوار پایش شدند

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه سبزوار گفت: ۵۷ باب جایگاه سوخت در منطقه سبزوار وظیفه سوخت‌رسانی را بر عهده دارند که در راستای رصد نحوه عملکرد و رفع ایرادات و نواقص احتمالی، تیم‌هایی متشکل از کارشناسان روابط عمومی، بازرگانی، ایمنی و مهندسی به این جایگاه‌ها اعزام شدند.

حمید مظفری نژاد افزود: روند نظارت بر عملکرد جایگاه‌های سوخت منطقه در قالب گللگشت‌های نوروزی در ایام پایان سال جاری و تعطیلات نوروز به صورت ویژه و مستمر ادامه خواهد داشت.

برخورد بیل مکانیکی شهرداری با خروجی مخزن اب سبزوار علت قطعی آب در برخی محلات سبزوار

معاون بهره برداری و توسعه آبفای سبزوار گفت:بدلیل حفاری بیل مکانیکی شهرداری سبزوار در ابتدای جاده اسفراین در مسیر خروجی مخزن ذخیره ۲۰ هزار مترمکعبی فاز ۲ خسارت به لوله ۷۰۰ GRP شبکه توزیع وارد شد و باعث آبزدگی شدیدی گردید که این قطعی آب در شرایط عادی باعث قطع آب بیش از ۵۰ درصد مشترکین یعنی بالای ۱۰۰ هزار جمعیت را شامل می‌شد.

چشمی افزود: ولی در اسرع وقت جهت کمترین مشکل در سطح شهر سناریو اختلاط دو زون c و d انجام گرفت و خروجی مخزن جاده اسفراین جهت انجام عملیات رفع اتفاقات بسته شد و با مانور شیرآلات و مدیریت در شبکه توزیع تقریبا بیشتر مناطق شهر سبزوار آبدار شد ودر بعضی از مناطق محدود کم فشاری و قطعی مشاهده گردید که در اسرع وقت با تانکر سیار آبرسانی انجام گرفت.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «چند خبر کوتاه از شهرستان سبزوار»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جستجو های اخبار روز

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..