تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
استقلال زیر نظر وزارت ورزش پرسپولیس جدا می شود؟

فصل گذشته تیم پرسپولیس به این بهانه مجوز حضور در بازی‌ها را پیدا کرد که استقلال به خاطر بدهی از جدول مسابقات کنار گذاشته شد. در غیر اینصورت هر دو تیم به دلیل مالکیت مشترک از جدول بازی‌ها کنار گذاشته می شدند. اینبار وزیر ورزش و جوانان وعده داد پیش از مهلت مقرر که از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا وضع شده است، تکلیف مالکیت تیم‌های استقلال و پرسپولیس مشخص خواهد شد. کیومرث هاشمی به صراحت گفت: وزارت ورزش و جوانان ریالی نمی تواند برای تیم‌های استقلال و پرسپولیس هزینه کند و اصلا مایل به تیمداری نیست.

با همه این تفاسیر یکی از تیم‌های استقلال و پرسپولیس می توانند زیر نظر وزارت ورزش و جوانان اداره شوند و دیگری به یک وزارتخانه دیگر محول شود. فصل گذشته استقلال به وزارت اقتصاد و دارایی محول شد و پرسپولیس زیر نظر وزارت ورزش و جوانان باقی ماند. این نامه فدراسیون فوتبال به کنفدراسیون فوتبال آسیا بود اما در ادامه مشخص شد، این نامه صوری بود و تغییر مالکیت تیم استقلال از وزارت ورزش و جوانان به وزارت اقتصاد ودارایی به طور رسمی انجام نشده بود.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «استقلال زیر نظر وزارت ورزش پرسپولیس جدا می شود؟»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..