تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
جلسه دکو با ایجنت هالند لو رفت!

جلسه دکو با ایجنت هالند لو رفت!ساعت 14:40
ورود پیمنتا به محل قرار با دکو جلسه دکو با ایجنت هالند لو رفت!ساعت 16:50
خروج دکو از رستوران جلسه دکو با ایجنت هالند لو رفت!ساعت 16:54
خروج پیمنتا و ماکسول، ۴ دقیقه بعد از دکو

طبق ادعای جرارد رومرو، ارلینگ هالند رویای بزرگ لاپورتا است و یکی از موضوعات مورد بحث دکو و رافائلا پیمنتا، آینده مهاجم سیتیزن‌ها بود. در این جلسه، درباره جدایی دو بازیکنی که ممکن است به باشگاه در معامله هالند کمک کنند، صحبت شد. رومرو در ادامه گزارش خود تاکید می‌کند که تاریخی برای ملاقات با خانواده هالند و محیط اطراف او برای ارزیابی وضعیت معامله تعیین شده است.

البته باید این موضوع را در نظر داشت که رافائلا پیمنتا صرفا مدیربرنامه‌های ارلینگ هالند نیست. ستارگان دیگری چون ماتیاس دلیخت، مارکو وراتی و نصیر مزروعی با این ایجنت سرشناس همکاری می‌کنند.

رافائلا پیمنتا ایجنت کدام بازیکنان است؟

جلسه دکو با ایجنت هالند لو رفت!
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «جلسه دکو با ایجنت هالند لو رفت!»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جستجو های اخبار روز

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..