تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
عبدالملک الحوثی: حجم جنایات صهیونیست‌ها ورای تصور است

به گزارش العالم، سید عبدالملک الحوثی، رهبر جنبش انصارالله یمن امروز - 10 اسفند - در سخنانی گفت: تجاوز اسرائیلی به غزه در میان خواری گسترده عربی ادامه دارد.

رهبر انصارالله یمن افزود: رفتار کشورهای غربی و در راس آنها آمریکا در تناقض کامل با شعارهایشان درباره حقوق بشر است.

وی اظهار داشت: حجم جنایات اسرائیلی که آمریکا و غرب در آن مشارکت دارد از حد تصور فراتر است.

رهبر مقاومت یمن با اشاره به حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی به تجمع فلسطینی هایی که منتظر دریافت وعده غذایی بودند گفت: دشمن اشغالگر تجمع مردم گرسنه غزه در اطراف کامیون های کمک در شمال غزه را به دامی تبدیل کرد تا آنان را هدف قرار دهد.

عبدالملک الحوثی بیان داشت: کمک های وارده به غزه فقط 5 درصد نیازهای اهالی آن را تامین می کند.

وی افزود: تمام اهالی غزه در تراژدی واقعی زندگی می کنند.

رهبر انصارالله یمن همچنین گفت: آن چه در شمال غزه جریان دارد بالاتر از تراژدی است و اهالی آن به خاطر خلاصی از این مشکلات مجبور به رفتن شدند.

وی ادامه داد: 95 درصد اهالی غزه به ویژه غذایی برای سیر شدن نمی یابند.

عبدالملک الحوثی سپس اظهار داشت: به رغم بدتر شدن مشکلات مردم و سکوت عربی، دشمن در زمینه تحقق اهداف شومش با شکست مواجه شده است.

او بیان داشت: به رغم قتل، ویرانی و گرسنه نگه داشتن اهالی غزه توسط دشمن صهیونیستی اما این دشمن در زمینه وادار کردن مردم به مهاجرت از غزه با شکست مواجه شده است.

رهبر مقاومت یمن اظهار داشت: دشمن در زمینه سرکوب رزمندگان غزه و استرداد اسرایش شکست خورده است.

وی نیز تاکید کرد: پایداری، صبر و استواری رزمندگان مقاومت بی سابقه است و آنان همچنان با شجاعت با دشمن صهیونیستی در غزه می جنگند.

رهبر انصارالله یمن گفت: به اعتراف وزیر جنگ اسرائیلی این رژیم بهای گزافی با تلفات در میان نیروهایش پرداخته است.

وی افزود: بحران بی سابقه روانی در میان نیروهای دشمن صهیونیستی یکی از نشانه های پیروزی مقاومت است.

عبدالملک الحوثی اظهار داشت: امت اسلامی عربی مسئولیت بزرگی در قبال رنج های مردم فلسطین دارد.

رهبر انصارالله یمن همچنین گفت: اگر مسلمانان و اعراب به اهالی غزه کمک می کردند این مردم می توانستند کار دشمن را در جبهه های جنگ یکسره کنند.

انتهای پیامپیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «عبدالملک الحوثی: حجم جنایات صهیونیست‌ها ورای تصور است»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جستجو های اخبار روز

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..