تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
بررسی روند طرح پیشگیری از تنبلی چشم در تکاب

با حضور رئیس بهزیستی شهرستان تکاب روند اجرای طرح پیشگیری از تنبلی چشم بررسی شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای استان آذربایجان غربی، رئیس اداره بهزیستی تکاب به همراه کارشناس امور پیشگیری از اجرای طرح آمبیلوپی ( طرح پیشگیری از تنبلی چشم ) برای کودکان ۳ تا ۶ سال بازدید کرد.

 قربانی در این بازدید گفت: با هدف پیشگیری از تنبلی چشم و افزایش آگاهی عمومی در خصوص بیماریهای چشمی در دوران کودکی و افزایش سطح مراقبتهای چشمی در بیماریهایی از قبیل آمبلیوپی و عیوب انکساری غربالگری بینایی برای کودکان ۳ تا ۶ سال اجرا می شود.

وی افزود : برنامه غربالگری بینایی با استفاده از دوروش Eچارت و دستگاه عیوب انکساری در سه سطح توسط غربالگری، اپتومتریست و چشم پزشک در کلیه مناطق شهر و روستایی در حال انجام است  و این برنامه با هدف سنجش بینایی تمامی کودکان ۳ تا ۶ سال در   شهرستان تا پایان سال انجام می شود.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «بررسی روند طرح پیشگیری از تنبلی چشم در تکاب»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جستجو های اخبار روز

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..