تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
مرحله اول طرح فجرانه تا ۱۸ اسفند ادامه دارد

مرحله اول طرح فجرانه تا ۱۸ اسفند ادامه دارد

مشاور معاون رفاهی وزیر تعاون گفت: مرحله اول طرح فجرانه تا 18 اسفند ادامه دارد و از آن به بعد شارژ منابع مرحله دوم به حساب سرپرستان خانوار در 7 دهک کم درآمد انجام می‌شود.

علیرضا عسگریان در مورد استقبال مردم از طرح یارانه تشویقی فجرانه، اظهار داشت: با اجرای این طرح از 18 بهمن تا کنون 36 هزار میلیارد تومان کالاهای خوراکی سر سفره مردم قرار گرفته است.

به گفته وی، از این رقم 8 هزار میلیارد تومان سهم دولت و 28 هزار میلیارد تومان سهم آورده مردم در طرح فجرانه است. میزان استقبال مردم از طرح فجرانه تا کنون به 68 درصد رسیده است.

معاون امور رفاهی وزیر تعاون همچنین در مورد جمعیت استفاده کننده از طرح فجرانه گفت: تا کنون حدود 14 میلیون خانوار با جمعیت بیش از 42 میلیون نفر از طرح فجرانه استقبال کرده‌اند.

همچنین سید رضا یحیوی مشاور معاون رفاهی وزیر تعاون در مورد فروشگاه‌های همکار در طرح فجرانه می‌گوید: 210 هزار فروشگاه خرد و زنجیره‌ای در سراسر کشور به این طرح پیوسته‌اند،‌ همچنین دو فروشگاه اینترنتی دیجی کالا و اسنپ مارکت نیز برای خرید غیر حضوری مردم از طرح یارانه تشویقی فجرانه در دستری مردم برای خرید غیر حضوری قرار دارند.

یحیوی این را هم یادآور شد، مرحله اول طرح فجرانه تا 18 اسفند ادامه دارد و از آن به بعد شارژ منابع مرحله دوم به حساب سرپرستان خانوار در 7 دهک کم درآمد انجام می‌شود.

یحیوی در مورد استقبال دهکها از طرح فجرانه،‌ عنوان کرد که در سه دهک 1تا 3 میزان استقبال 75 درصد بوده است.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «مرحله اول طرح فجرانه تا ۱۸ اسفند ادامه دارد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جستجو های اخبار روز

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..