تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
آخرین فرصت دریافت مجوز‌های الکترونیکی و شناسه یکتا تا پایان امسال

به گزارش صراط به نقل از مهر، الهام رضایی، معاون دبیرخانه مجوز‌ها و پروانه‌های بخش کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه دارندگان مجوز‌های کسب و کار تا پایان سال ۱۴۰۲، طبق قانون باید مجوز‌های الکترونیکی و همچنین شناسه یکتای درگاه ملی مجوز‌های کشور را دریافت کنند، گفت: بر اساس تبصره ۷ ماده یک قانون تسهیل صدور مجوز‌های کسب و کار، تمام دارندگان کسب و کار باید تا پایان سال ۱۴۰۲ مجوز الکترونیکی و همچنین شناسه یکتای درگاه ملی مجوز‌های کشور را دریافت کنند.

وی افزود: دارندگان مجوز‌های قدیمی و فاقد شناسه یکتای درگاه ملی مجوز‌های کشور، از ابتدای سال ۱۴۰۳ مجوزشان فاقد اعتبار است.

رضایی با بیان این که دارندگان مجوز‌های الکترونیکی نیز برای دریافت شناسه یکتا باید به درگاه ملی مجوز‌های کشور به آدرس mojavez.ir مراجعه کنند، اظهار کرد: درخواست متقاضیان در کمترین زمان ممکن توسط دستگاه‌های صادر کننده مجوز، بررسی و شناسه یکتای درگاه ملی مجوز‌های کشور صادر می‌شود.

وی تصریح کرد: بیش از ۲۸۰ هزار مجوز الکترونیکی تاکنون برای کسب و کار‌های بخش کشاورزی در درگاه ملی مجوز‌های کشور صادر شده است.

وی گفت: در حال حاضر متولی ۱۸۶ عنوان مجوز کسب و کار ثبت شده بر روی درگاه ملی مجوز‌های کشور، دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت جهاد کشاورزی، سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع‌طبیعی و سازمان نظام دامپزشکی کشور هستند.

معاون دبیرخانه مجوز‌ها و پروانه‌های بخش کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی اضافه کرد: از ۱۸۶ عنوان مجوز کسب و کار بخش کشاورزی تنها حدود ۷ درصد هنوز الکترونیکی نشده‌اند که پس از تصویب در هیأت مقررات‌زدایی و بهبود محیط کسب و کار، این تعداد نیز تا پایان سال الکترونیکی و از طریق درگاه ملی مجوز‌های کشور به عنوان تنها مرجع رسمی صادر کننده مجوز، صادر خواهند شد.

رضایی هدف از الکترونیکی کردن مجوز‌های کسب و کار را تسهیل در صدور مجوز‌ها و کاهش بروکراسی عنوان کرد.

انتهای پیام/
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «آخرین فرصت دریافت مجوز‌های الکترونیکی و شناسه یکتا تا پایان امسال»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جستجو های اخبار روز

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..