تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
صیانت از آراء مردم، خط قرمز دولت است

رئیس هیأت مرکزی بازرسی انتخابات، صیانت از آراء مردم و حقوق رأی دهندگان را از وظایف شرعی و قانونی عوامل دست اندرکار انتخابات بر شمرد و آن را خط قرمز وزارت کشور و دولت دانست.

صیانت از آراء مردم، خط قرمز دولت به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، محمد مهدی عارف پور در همایش معاونان سیاسی استانداری­ها و رؤسای ستادهای انتخابات استان­ها با ارائه توضیحاتی بر ایجاد زنجیره بازرسی، شامل؛ بازرسان، سربازرسان و بازرسان­ویژه در حوزه سرزمینی کشور و اهمیت و حساسیت موضوع، تأکید کرد.

وی تصریح کرد: پاسخگویی استان­ها درخصوص گزارشات و موضوعات انتخاباتی حتماً و تنها به مراجع ذیصلاح، ذیربط، رسمی و شناخته شده صورت پذیرد و از دادن اطلاعات به درخواست­ها و تلفن­های غیر معتبر و ناشناخته پرهیز شود. 

عارف ­پور با اشاره به ماده ۸۱ قانون انتخابات و به استناد آن شکل­گیری هیأت­های استانی بررسی تبلیغات، بهره مندی از گزارشات بازرسان و هیأت­های شهرستانی را از منابع مهم و قابل تأمل برای بهره­مندی در هیأت بررسی تبلیغات استانی برشمرد.

رئیس مرکز مدیریت عملکرد، بازرسی و ارتباطات مردمی وزارت کشور بار دیگر بر بازگشایی به موقع شعب، آماده به کار و متصل شدن شعب، تنظیم صورتجلسه آغاز کار، اعلام به موقع تعرفه مورد نیاز شعب و ... تأکید کرد.

عارف‌پور همچنین برخورد متین، با حوصله و اسلامی با رأی دهندگان و انجام مصاحبه­ های دقیق و مستند توسط مسئولان را در حوزه مسئولیت خود با هماهنگی کمیته اطلاع رسانی یادآور و تداوم هماهنگی استان­ها با مجموعه ­های متناظر کشوری را خواستار شد.

رئیس هیأت مرکزی بازرسی انتخابات کشور، صیانت از آراء مردم و حق و حقوق رأی دهندگان را از دیگر وظایف شرعی و قانونی عوامل دست اندرکار انتخابات نام برد و آن را خط قرمز وزارت کشور و دولت دانست.

عارف ­پور، از حسن اخلاق و رفتار منطبق بر قانون و حدود اختیارات، وحدت، انسجام، همدلی و تعامل میان تمام عوامل و دست اندرکاران در جریان انتخابات و روز اخذ رأی از شاخص­های مردمی و انقلابی بودن و رمز موفقیت نام برد و با استناد به توصیه مکرر و مؤکد مقام عالی وزارت، از معاونان استانداران و رؤسای ستاد‌های انتخابات استان­ها خواست تا عوامل اجرایی انتخابات را از هرگونه ایجاد شبهه، القاء انتخاباتی و جهت گیری له یا علیه نامزد‌ها به عنوان یک تخلف انتخاباتی، برحذر دارند.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «صیانت از آراء مردم، خط قرمز دولت است»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..