تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
در این عملیات در جنگ ایران و عراق، ۷ هزار نفر شهید و مفقودالاثر شدند

در این عملیات دو فرمانده برجسته به شهادت رسیدند؛ حمید باکری، معاون لشکر 31 عاشورا و محمدابراهیم همت، فرمانده لشکر 27 محمد رسول‌الله. دو فرمانده‌ای که سال‌های بعد نبودشان بیش از پیش احساس می‌شد. ایران نیز با این عملیات، تا سال آینده عملیات خاصی نداشت؛ تا اسفند 1363 که عملیات بدر انجام شد.

آمار رسمی برای عملیات خیبر، ۱۸۰۰ شهید و ۵ هزار مفقود‌الاثر نوشته‌اند؛ اما برخی گمانه‌زنی‌ها آمار شهدای عملیات خیبر را بیش از این می‌دانند.

به گزارش اعتماد، نگاهی به عملیات خیبر و اتفاقات خاصی که در جریان روز‌های عملیات رخ داد، داشته است.

در بخشی از این گزارش آمده است: آمار رسمی برای عملیات خیبر، ۱۸۰۰ شهید و ۵ هزار مفقود‌الاثر نوشته‌اند؛ اما برخی گمانه‌زنی‌ها آمار شهدای عملیات خیبر را بیش از این می‌دانند؛ در این عملیات دو فرمانده برجسته به شهادت رسیدند؛ حمید باکری، معاون لشکر ۳۱ عاشورا و محمدابراهیم همت، فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول‌الله. دو فرمانده‌ای که سال‌های بعد نبودشان بیش از پیش احساس می‌شد. ایران نیز با این عملیات، تا سال آینده عملیات خاصی نداشت؛ تا اسفند ۱۳۶۳ که عملیات بدر انجام شد.

در این عملیات در جنگ ایران و عراق، ۷ هزار نفر شهید و مفقودالاثر شدند

کانال عصر ایران در تلگرامپیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «در این عملیات در جنگ ایران و عراق، ۷ هزار نفر شهید و مفقودالاثر شدند»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جستجو های اخبار روز

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..