تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
این معمای ساده همه کاربران شبکه های اجتماعی را گیج کرده است

این معمای ساده همه کاربران شبکه های اجتماعی را گیج کرده است

شجره‌نامه‌ها و روابط خانوادگی می‌توانند پیچیده باشند. اخیراً معمایی در این باره در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده و کاربران را گیج کرده است.

حل معما، یک راه عالی برای تقویت عملکرد شناختی است؛ زیرا شما را به فکر کردن خارج از چارچوب و استفاده از مغز خود به روش‌های مختلف برای رسیدن به راه حل دعوت می‌کند.

بنابراین، اگر در حال و هوای این هستید که کمی به ذهنتان فشار بیاورید، در ادامه همراه ما باشید تا روی حل این معمای چالش‌برانگیز فکر کنید.

این معما باعث شده که کاربران در رسانه‌های اجتماعی با پاسخ‌های مختلفی سرگردان شوند. 

بیشتر بخوانید: کوتاه ترین تست هوش دنیا فقط با سه سوال!/هوشتان را آزمایش کنید

این معمای ساده همه کاربران شبکه های اجتماعی را گیج کرده است

معما:

مردی در حال نگاه کردن به عکس کسی است. دوستش می‌پرسد که این عکس کیست. مرد پاسخ می‌دهد: «من هیچ خواهر و برادری ندارم. پدر آن مرد، پسر پدر من است.» مرد به تصویر چه کسی نگاه کرده بود؟

به لطف روش پیچیده بیان این معما، بسیاری از افراد نمی‌توانستند که در مورد پاسخ درست تصمیم بگیرند.

برخی فکر می‌کردند که این مرد به عکسی از خودش نگاه می‌کند، در حالی که برخی دیگر استدلال می‌کردند که این باید عکس پسرش باشد. حتی برخی از افراد می‌گفتند که این تصویر می‌تواند از برادرزاده یا خواهرزاده مرد باشد؛ علیرغم این که در معما ذکر شده که این مرد خواهر و برادری ندارد!

آیا موفق به یافتن پاسخ شده‌اید؟ اگر به زمان بیشتری نیاز دارید، فعلاً ادامه مطلب را نخوانید.

این معمای ساده همه کاربران شبکه های اجتماعی را گیج کرده است

پاسخ:

مرد به عکس پسرش نگاه می‌کرد. شما می‌توانید پاسخ درست را با خواندن این معمای یک خطی پیدا کنید؛ زیرا تمام اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار داده است.

اگر آن مرد خواهر و برادری نداشته باشد، منظورش از «پسر پدرم»، فقط می‌تواند خودش باشد؛ زیرا پدرش فرزند دیگری ندارد. بنابراین، فرد در تصویر، باید پسر او باشد. 
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «این معمای ساده همه کاربران شبکه های اجتماعی را گیج کرده است»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..